<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:00 V75-4
V4-1


Kaldblods 1700 m. Tillegg 20 m ved vunnet 45.000 kr.
3-9-årige hopper 20.000 - 105.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : 7-9 Trippel : 7-9-1 Plass : 7-9-1

1 2012: -8 -0 -0 -2 -4 -29 000 2011: -3 -0 -0 -1 -2 -8 500
Mellem Perla 1700 1 Plass 95 500
10 år SVART HP v.Rigel Jo E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 02 / 2 2100 34,4 22
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 4 12/5 - 04 / 11 2160 31,8 g 155
Terje Bakken /Vormsund E. Høitomt Momarken Travbane 2 27/4 - 04 / 11 2160 33,8 146
V. Hop Terje Bakken E. Høitomt Momarken Travbane 1 01/4 - 04 / 8 2160 35,3 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 7 17/3 - 07 / 1 2140 36,0 288
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Svart Magi 2 Plass 46 761
10 år SVART HP v.Lome Elden S. Jessen Leangen Travbane 0 07/6 - 10 / 14 2180 35,9 g 102
e. Magika v. Gaute B. Ekløf Östersund 1 19/5 - 05 / 3 1668 33,9 125
Hanne Østborg Holstad-Aake Rognes E. Høitomt Leangen Travbane 0 10/4 - 03 / 1 1640 dist a 114
T. Solberg Hanne Østborg Holstad E. Høitomt Leangen Travbane 0 20/2 - 03 / 4 2140 br a 93
Blå m/gull seler&stjerner, reklame B. Ekløf Östersund 3 29/1 - 06 / 1 1640 35,2 106
3 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -11 -0 -1 -1 -5 -30 000
Sør Bruden 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Sjefen O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 25/5 - 02 / 4 2140 31,4a 119
e. Jotrolla v. Troll Jahn O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 04/5 - 03 / 2 2140 33,3 g 43
Anne-Berit Vestby-Ole Johnny Mathisen O. Mikkelborg Momarken Travbane - 27/4 - 04 / 12 2160 dg 98
O. Mikkelborg Anne-Berit Vestby O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 4 12/3 - 02 / 4 2100 37,6 g 25
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 17/2 - 08 / 2 2140 34,4 g 41
4 2011: -4 -0 -1 -0 -1 -17 000 2010: -20 -2 -2 -4 -5 -75 500
Turbo Frøkna 4 Plass 101 500
5 år BRUN HP v.Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane 1 20/5 - 03 / 3 1609 30,5a 19
e. Svit Frøkna v. Helmin Rigel K. Johansen Biri Travbane 10/5 - 02 / 9 2100
Vidar Holmlund-Terje Enger G. Stenberg Drammen Travbane 3 04/5 - 03 / 7 2100 33,1a 490
K. Johansen Vidar Holmlund K. Johansen Bjerke Travbane 4 14/4 - 08 / 4 2140 34,5 490
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Biri Travbane 0 05/2 - 01 / 8 2100 38,7 g 194
5 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -22 -2 -3 -3 -7 -75 500
Tangen Jill 5 Plass 75 500
6 år BRUN HP v.Bokli Eld Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 18/5 - 02 / 14 2080 34,4 g 70
e. Slogum Vår v. Atom Vinter M. Helland Drammen Travbane 2 09/5 - 02 / 4 2100 34,4 65
Signe Kvaale Nilsen /Grålum S. Birkeland Forus Travbane 6 27/4 - 04 / 3 2060 34,1 g 77
M. Helland Gustav Larsen Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 23/3 - 04 / 1 2040 33,0 15
gul m/svart h og ermstriper Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 16/3 - 06 / 2 2040 36,0 23
6 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -16 -0 -1 -1 -4 -21 000
Frons Winnie 6 Plass 45 250
7 år BRUN HP v.Gam Vinter H. Holm Biri Travbane 2 28/5 - 04 / 4 1600 31,0 211
e. Frons Eline v. Elding H. Holm Biri Travbane 0 23/4 - 02 / 7 2100 34,4 g 125
Bjørn Næperud /Sør-Fron H. Holm Biri Travbane 4 16/4 - 03 / 14 2120 32,6 380
H. Holm Bjørn Næperud A. Solhus Leangen Travbane 5 29/3 - 07 / 6 2140 33,7a 79
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Blekkan Biri Travbane 3 19/3 - 04 / 2 2100 34,5 751
7 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 7 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Momarken Travbane 01/6 - 07 / 6 1640
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Bergen Travpark 2 27/5 - 04 / 1 2100 33,7ag 161
Per Arvesen-Svein Knut Granum D. Aarum Romme 8 14/5 - 02 / 1 2140 nc g 421
D. Aarum Per Arvesen (A) P. Arvesen Momarken Travbane 27/4 - 04 / 15 2140
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek P. Arvesen Bjerke Travbane 4 21/4 - 01 / 7 1640 30,9 763
8 2010: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2009: -6 -2 -0 -1 -2 -36 000
Nøsstera 8 Plass 45 300
6 år BRUN HP v.Spikeld P. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 20/11 - 09 / 5 2100 br 121
e. Krisita v. Perle Troll P. Gravdal Drammen Travbane 7 02/11 - 02 / 9 1700 36,0ag 103
Linn-Annett Johansen /Greåker P. Gravdal Bjerke Travbane 7 14/10 - 02 / 5 1640 32,4 87
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) P. Gravdal Momarken Travbane 1 06/10 - 05 / 1 2140 35,8 37
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Gravdal Drammen Travbane 1 28/9 - 06 / 2 1700 33,3 144
9 2013: -4 -1 -0 -0 -1 -65 000 2012: -9 -4 -0 -2 -2 -185 456
Trineline 1720 1 Plass 834 956
9 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Drammen Travbane 1 08/6 - 04 / 7 2100 29,7a 19
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Borg Bjerke Travbane 1 19/5 - 07 / 11 1640 29,1 22
Roald Winger-Anna Helene Stastad T. Borg Drammen Travbane - 09/5 - 02 / 6 2120 dg 12
T. Borg Roald Winger T. Borg Biri Travbane 1 23/4 - 02 / 6 2100 32,9 12
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 1 14/4 - 08 / 6 2160 32,7 16
10 2011: -7 -2 -1 -0 -4 -73 500 2010: -9 -3 -0 -2 -1 -50 000
Balderflya 2 Plass 138 500
6 år SVART HP v.Bokli Balder C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 11/6 - 02 / 7 2120 33,5 32
e. Kongsflya v. Solett C. Antonsen Bjerke Travbane 3 19/5 - 07 / 5 1640 29,8 26
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Momarken Travbane 1 20/4 - 04 / 7 1640 30,0a 49
C. Antonsen O. Storetvedt Bergen Travpark 1 18/3 - 07 / 7 2140 36,0 g 91
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Storetvedt Bergen Travpark 0 19/2 - 07 / 3 2100 37,5 g 211
11 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -12 -0 -2 -4 -4 -51 500
Tiona 3 Plass 224 500
9 år BRUN HP v.Lex Jon K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 02 / 8 2120 33,9 272
e. Stjerne Tia v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/5 - 08 / 2 2140 32,8 305
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen L. Kolle Bjerke Travbane 2 28/4 - 07 / 13 2160 34,1 44
L. Kolle Gunhild C. Kvasnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 16/4 - 02 / 5 2120 33,7 144
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 25/3 - 07 / 6 2100 35,0a 85
12 2010: -8 -1 -0 -0 -1 -27 000 2009: -10 -2 -1 -1 -5 -50 000
Lustra Molly 4 Plass 100 000
5 år BRUN HP v.Frigg Mollyn L. Hauge Bergen Travpark 8 17/12 - 07 / 11 2140 34,9 317
e. Lannem Stjerna v. Braute Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 10/12 - 03 / 7 1600 32,1a 44
Nils Arne Flikki /Luster K. Lunde Bergen Travpark 0 26/11 - 08 / 4 2100 dist 126
G. Gundersen Karoline Krogh-Hanssen (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 12/11 - 03 / 8 2100 33,0a 74
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 24/10 - 01 / 7 2100 32,6a 42
13 2010: -13 -2 -0 -1 -7 -57 500 2009: -11 -0 -2 -0 -5 -38 500
Paro Sjura 5 Plass 125 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder J. Karlsen Momarken Travbane 1 01/6 - 01 / 6 2140 31,0a 168
e. Parodi v. Granar (S) S. Ruud Drammen Travbane 3 09/5 - 02 / 11 2140 33,2 636
Karin Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 19/4 - 02 / 3 2100
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 0 14/4 - 03 / 13 2160 31,9 1310
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Biri Travbane 0 19/3 - 04 / 11 2120 35,2 3046
14 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -53 091 2015: -14 -2 -1 -1 -4 -63 000
Varg Riga 6 Plass 384 978
11 år MØRKBR HP v.Trønder Jens B. Garberg Biri Travbane - 01/5 - 04 / 12 2120 dg 636
e. Riga Lynn v. Alm Rigel S. Jessen Leangen Travbane 1 22/3 - 04 / 8 1640 33,4a 23
Margrete Grav /Buvika S. Jessen Leangen Travbane 1 16/3 - 03 / 4 1640 33,7a 109
S. Jessen Margrete Grav S. Jessen Leangen Travbane 0 08/3 - 08 / 8 2140 37,3ag 242
rød m/hv.sk.stk/ermer,gullstj. reklame S. Jessen Leangen Travbane 6 20/2 - 04 / 14 2160 33,8 g 408
15 2011: -12 -0 -0 -0 -5 -14 500 2010: -10 -0 -3 -0 -2 -36 000
Spang Loma 7 Plass 96 500
6 år LYSBRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 05/6 - 05 / 1 2100 32,9 213
e. Britta v. Barry (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 22/5 - 05 / 1 2100 31,0 170
Stall Vingen G. Austevoll Drammen Travbane 2 27/4 - 01 / 4 1700 29,7a 18
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 19/4 - 02 / 7 2100 dg a 139
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Drammen Travbane 2 12/4 - 02 / 4 1700 30,0 37