<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V5-1
Montéløp
Montéløp
Kaldblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m ved vunnet 60.000 kr.
5-15-årige høyest 120.000 kr., åpent for alle montelisenser.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-1 Trippel : 3-1-10 Plass : 3-1-10

1 2012: -5 -0 -0 -1 -0 -4 996 2011: -14 -3 -2 -0 -4 -129 500
Siv Sprintå 2100 1 Plass 202 996
10 år BRUN HP v.Pål Even J. Dahl Momarken Travbane 5 11/5 - 01 / 6 2140 33,3 541
e. Bol Frøya v. Toddy K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 24/3 - 01 / 6 2160 br r 481
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 17/3 - 07 / 14 2160 34,9 445
J. Dahl Knut Arne Ødegaard (T) J. Dahl Bjerke Travbane 7 03/3 - 09 / 1 2140 35,5 g 593
lilla m/svarte side-/ermfelt, reklame J. Dahl Momarken Travbane 31/1 - 23 / 2 2160 43,4 P
2 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -2 -0 -2 -19 000
Danield 2120 1 Plass 171 500
9 år MØRKBR V v.Elding L. Eikeberg Klosterskogen Travbane 4 10/6 - 04 / 5 2100 31,9a 355
e. Temligo v. Alm Svarten K. Kvasnes Momarken Travbane 6 01/6 - 01 / 1 2140 32,8a 312
Linda Eikeberg-Vibeke Eikeberg C. Antonsen Momarken Travbane 0 27/4 - 07 / 11 1640 31,2a 188
A. Tønnesen Linda Eikeberg (A) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 16/4 - 08 / 3 2100 35,7 g 120
Marine blå m/grå ermer, reklame K. Kvasnes Bjerke Travbane 07/4 - 22 / 1 2160
3 2011: -5 -0 -0 -0 -1 -2 599 2010: -22 -9 -3 -0 -1 -156 989
Zappa R.B.* (S) 2 Plass 182 450
11 år SVARTBRUN HP v.Sjefen P. Edqvist Årjäng 0 24/5 - 05 / 5 2140 31,4ag 113
e. Steggina* (S) v. Finstadgutten P. Edqvist Momarken Travbane 2 11/5 - 01 / 2 2140 31,6 g 17
Sverige P. Edqvist Momarken Travbane 2 27/4 - 07 / 8 1640 30,4ag 27
P. Edqvist P. Edqvist Romme 1 16/4 - 09 / 1 2180 31,7 g 37
blå med vinrød seler blå ermer. P. Edqvist Färjestad 0 28/3 - 09 / 2 2640 br g 53
4 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -16 -0 -1 -1 -5 -29 000
Stjernesoten 3 Plass 179 500
9 år SVART V v.Elding E. Kochanauskaite Jarlsberg Travbane 04/6 - 23 / 5 2120 35,3 P
e. Sota v. Braute O. Østre Sørlandets Travpark 0 23/5 - 09 / 7 2160 br 430
Arild Versvik /Porsgrunn T. Omdal Klosterskogen Travbane - 13/5 - 04 / 3 2100 dg a 523
K. Rolandsen Wera Versvik T. Omdal Bjerke Travbane 08/4 - 05 / 10 2100
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame A. Mehla Bjerke Travbane 3 31/3 - 08 / 5 1640 32,6 24
5 2011: -10 -0 -1 -0 -5 -22 500 2010: -23 -0 -2 -2 -4 -35 000
Markant 4 Plass 147 200
10 år BRUN V v.Lykke Gutten O. Mikkelborg Biri Travbane 11/6 - 02 / 4 2100
e. Nelle v. Atom Vinter D. Dalen Biri Travbane 0 04/6 - 07 / 12 2120 33,7 g 518
Tore Lereng /Gjøvik C. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/5 - 04 / 8 2100 br a 372
L. Thue Tore Lereng S. Nervik Bjerke Travbane 0 21/4 - 08 / 2 2100 33,1ag 441
Svart m/rekl. på gult bånd,gul ermstr P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 31/3 - 08 / 7 1640 dg 291
6 2011: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2010: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Mentor Pia 5 Plass 104 522
7 år BRUN HP v.Mentor Mollyn J. Dahl Bjerke Travbane 09/6 - 23 / 2 2160 34,2 g P
e. Eidsmolla v. Lapp Nils (S) P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 09 / 3 2100 33,1 348
Stall Siste Sjanse P. Arvesen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 05 / 8 2520 33,1 1103
M. Haugen Knut Arne Ødegaard (T) P. Arvesen Bjerke Travbane 0 17/2 - 02 / 5 1660 32,1 892
oransje m/grønne skulerfelt, mh i grøn P. Arvesen Biri Travbane 0 29/1 - 04 / 6 1609 32,9a 785
7 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 6 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Klosterskogen Travbane 0 10/6 - 09 / 1 2100 32,6ag 33
e. Vinnitulla v. Pål Lunar O. Anholt Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 06 / 2 2609 30,9a 274
Robert Anholt-Oddvar Anholt K. Kvasnes Momarken Travbane 1 11/5 - 01 / 4 2140 31,4 76
M. Løve Oddvar Anholt (A) O. Anholt Bjerke Travbane 0 29/4 - 05 / 2 2100 31,7ag 399
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek O. Anholt Bjerke Travbane 0 21/4 - 08 / 8 2100 33,7ag 87
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Øyfrigg 7 Plass 170 574
13 år BRUN V v.Frigg Mollyn L. Pedersen Biri Travbane 28/5 - 23 / 7 2120 34,5 P
e. Øyjerka v. Atom Vinter L. Kolle Momarken Travbane 0 18/5 - 03 / 13 1660 31,6 g 935
Liv Haslie /Kongsvinger E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 15/4 - 04 / 4 1700 dg 151
M. Sørvik Kjell Øyhaugen (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/3 - 08 / 1 1640 33,0 g 305
Blå m/svart ermstr/bånd G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/2 - 03 / 10 1609 32,9a 342
9 2010: -9 -0 -1 -0 -3 -13 500 2009: -9 -0 -0 -2 -4 -16 000
Sandungs Djerven 8 Plass 61 250
13 år LYS M.BRUN V v.Hvatt Djerven M. Lindstad Drammen Travbane 24/5 - 22 / 1 2100 40,2 P
e. Mago Linn v. Skorve G. Stenberg Biri Travbane 0 07/5 - 03 / 3 2100 dist a 689
Charlotte Bergan Sørensen-Frank Ole Sørensen T. Borg Drammen Travbane 0 27/4 - 01 / 9 1700 32,0a 386
M. Ottersen Charlotte Bergan Sørensen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 09/4 - 02 / 7 1609 31,1a 360
Grå m/grønt sk.stk/ermer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 5 26/3 - 04 / 4 1609 33,7a 184
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -0 -1 -1 -6 500
Ra Sokken 9 Plass 99 500
10 år MØRKBR V v.Lauvin C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 10/6 - 04 / 8 2100 34,4ag 264
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 02/6 - 08 / 1 2140 31,9 413
Robert Granhaugen-Inger-M. Granhaugen C. Engebråthen Biri Travbane 0 07/5 - 03 / 11 2100 32,1ag 896
C. Engebråthen C. Engebråthen Momarken Travbane 0 27/4 - 07 / 6 1640 32,1ag 685
Grå m/burgunder ermer, rekl. E. Hafskjold Klosterskogen Travbane - 11/2 - 01 / 1 2100 dg 92