<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V5-4
V5B-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 18.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jotroll 1 Plass 393 500
10 år BRUN V v.Frisli To Jo J. Brenden Drammen Travbane 0 22/12 - 02 / 8 1700 39,1ag 65
e. Spang Lassi v. Lapp Nils (S) J. Brenden Biri Travbane 2 06/11 - 10 / 6 2120 36,9 rg 55
Shawna Athena Minor /Son J. Brenden Drammen Travbane 4 27/10 - 03 / 1 2100 33,3a 531
Ole Johan Østre (S) Daymon Thomas Minor J. Brenden Drammen Travbane 0 12/10 - 02 / 12 1700 br arg 171
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Brenden Drammen Travbane 5 05/10 - 01 / 5 2500 36,4 g 302
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -3 -5 -48 500
Rigel Storm 2 Plass 601 000
12 år LYSBRUN V v.Torpa Carl* A. Salte Sørlandets Travpark 2 30/5 - 08 / 1 2140 32,3 117
e. Odalsletta v. Polar Troll A. Salte Forus Travbane 6 18/5 - 02 / 2 2040 36,4 909
Arild Salte /Mykland A. Salte Jarlsberg Travbane 6 30/4 - 01 / 13 2120 35,7 851
Arild Salte (A) A. Salte Klosterskogen Travbane - 22/4 - 01 / 2 2100 dv6 645
svart m/tre hvite kuler A. Salte Jarlsberg Travbane 4 09/4 - 01 / 1 2100 36,0 254
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos A. Berås Sørlandets Travpark 5 23/5 - 02 / 12 2160 33,0 679
e. Lex Nina v. Bork Rigel G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 22/4 - 01 / 6 2120 36,6 g 330
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 05 / 15 2120 36,7 g 196
Geir Vegard Gundersen (T) Torstein Jørgensen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 10 / 2 2100 37,4 449
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Tjomsland Sørlandets Travpark 24/1 - 20 / 7 2160 39,4 P
4 2014: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2013: -13 -2 -0 -1 -6 -72 604
Vorset Martin 4 Plass 285 104
8 år BRUN V v.Elding G. Austevoll Momarken Travbane 4 18/5 - 01 / 15 2160 35,0 19
e. Tranmælspila v. Dublan G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/4 - 01 / 11 2120 33,1 171
Jostein Grønnesby /Melhus G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 22/4 - 01 / 1 2100 36,3 g 49
Gunnar Austevoll (T) Kjell Teigen (B) C. Antonsen Drammen Travbane 12/4 - 21 / 5 2100 38,8 P
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re N. Brækken Leangen Travbane 20/4 - 24 / 5 2140 42,3 P
5 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 5 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best O. Mikkelborg Momarken Travbane 01/4 - 04 / 3 2140
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Biri Travbane 5 26/3 - 01 / 11 2140 37,7 243
Silje Bendiksen /Maura O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 15/3 - 04 / 10 1700 37,4ag 127
Andre H. Stensen (T) Per Ivar Bendiksen (A) O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 02/3 - 05 / 4 2140 34,8 187
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 15/2 - 01 / 10 2120 36,9 302
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000
Hovselden 6 Plass 47 500
6 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/3 - 01 / 8 2100 41,7 g 96
e. Hovsrosa v. Spang Best P. Midtfjeld Drammen Travbane 9 28/2 - 01 / 2 2100 39,0 g 164
Ragnar Olderløkken /Lalm T. Borg Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 10 / 1 2100 40,6 g 158
Thor Borg (T) Arthur Bø (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 24/11 - 21 / 3 2120 38,3 P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 13/11 - 20 / 10 2120 40,2 rg N
7 2010: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2009: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Enger Troll 7 Plass 14 000
4 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 8 2160 37,8 g 258
e. Grorud Trolla v. Polar Troll J. Brenne Biri Travbane 0 26/3 - 01 / 10 2140 38,7 g 160
Jan Svendsen /Oslo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 05 / 7 2120 36,3 33
Eirik Høitomt (T) Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 16/2 - 02 / 12 2140 35,5a 94
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 3 19/1 - 03 / 10 2160 36,5 g 130
8 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -6 -0 -0 -1 -2 -8 500
Grimsulla 8 Plass 15 500
8 år BRUNBORKET HP v.Bork Rigel E. Knutsen Jarlsberg Travbane 6 28/5 - 02 / 7 2100 34,5 643
e. Ultrona v. Trons Ruggen E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 13/5 - 01 / 13 2140 36,0 547
Helge Grimnes /Passebekk E. Knutsen Klosterskogen Travbane - 09/3 - 05 / 11 2120 dg 1065
Ernst-Petter Knutsen (A) Helge Grimnes E. Knutsen Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 4 2140 37,3 606
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. E. Knutsen Jarlsberg Travbane 3 08/1 - 01 / 6 2120 38,8 145
9 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -1 -0 -0 -6 -29 000
Svall Hæxan* (S) 9 Plass 81 161
9 år BRUN HP v.Svall Ivar* (S) J. Karlsson Momarken Travbane 0 04/5 - 03 / 4 2140 34,9 387
e. Gyllegull (S) v. Granar (S) J. Karlsson Momarken Travbane 0 10/11 - 07 / 1 2660 36,6 g 469
Sverige B. Goop Färjestad 0 02/11 - 06 / 1 2160 37,4 g 68
Jimmy Karlsson (A) J. Karlsson Åmål - 18/10 - 01 / 3 2080 dg 366
tredelt gul/orange/rød. J. Karlsson Årjäng 5 06/10 - 07 / 2 2180 35,8 248
10 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Rinde Kos 10 Plass 32 500
7 år BRUN V v.Troll Kos M. Helland Sørlandets Travpark 1 23/5 - 02 / 4 2140 32,5 94
e. Rinde Texa v. Pål Lunar M. Helland Klosterskogen Travbane 0 13/5 - 01 / 8 2120 38,5 g 37
Kjetil Sørensen-Harald Inge Hagen M. Helland Jarlsberg Travbane 3 30/4 - 01 / 2 2100 33,8 70
Magnus Helland (T) Thorvald Kristensen M. Helland Klosterskogen Travbane 15/4 - 21 / 5 2100 35,2 P
gul m/svart h og ermstriper G. Kihle Jarlsberg Travbane 16/11 - 23 / 5 2120 00,8 B