<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 23.000 kr.
3-15-årige høyest 39.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : 1-5 Trippel : 1-5-3 Plass : 1-5-3

1 2010: -11 -2 -1 -5 -1 -102 500 2009: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nesvik Eld 2100 1 Plass 104 500
4 år SVART H v.Elding T. Solberg Drammen Travbane 2 04/5 - 03 / 6 2100 32,7a 64
e. Nesvik Torina v. Alm Hellin T. Solberg Bjerke Travbane 3 14/4 - 08 / 3 2140 33,9 82
Stall Kinski T. Solberg Momarken Travbane 3 21/3 - 01 / 9 2160 36,4 79
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 12/3 - 01 / 10 2100 38,9 212
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/10 - 01 / 3 2140 40,3 g 262
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 2 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos K. Malmin Drammen Travbane - 09/5 - 02 / 2 2100 dg 636
e. Eddalill v. Friggbest K. Malmin Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 12 2160 34,5 182
Jens Heia /Bygland K. Malmin Drammen Travbane 6 15/2 - 02 / 4 1700 36,1 g 47
L. Kolle Elisabeth Eide (P) K. Malmin Drammen Travbane 4 16/11 - 02 / 4 2100 35,3 158
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Drammen Travbane 6 27/10 - 03 / 7 2100 34,3ag 528
3 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -0 -2 -4 -16 500
Jøra Eld 3 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Steinsvad Eld M. Ottersen Biri Travbane 0 16/4 - 03 / 2 2100 37,4 641
e. Horgen Huldra v. Spang Best T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 24/3 - 01 / 3 2140 36,1 g 324
Johan Olsen /Vestre Gausdal G. Gundersen Momarken Travbane 5 02/3 - 05 / 9 2160 34,3 141
H. Holm Johan Olsen T. Wollebæk Biri Travbane 0 11/12 - 01 / 8 2120 37,5 208
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 16/10 - 03 / 6 2100 41,0 115
4 2015: -9 -1 -1 -0 -4 -30 000 2014: -12 -0 -1 -3 -3 -35 000
Spikspretten 4 Plass 332 750
10 år SVART V v.Spikeld G. Gundersen Jarlsberg Travbane 21/5 - 23 / 7 2120 35,8 g P
e. Tupsy v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane - 12/5 - 04 / 6 2140 dg 205
Majken Høgberg Amundsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane - 28/4 - 07 / 4 2140 dg 96
P. Midtfjeld Kjell Teigen (B) G. Austevoll Drammen Travbane - 16/4 - 03 / 8 1700 dg a 33
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/3 - 07 / 5 2140 36,2 g 71
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -5 -1 -1 -0 -1 -23 000
Atom Danelius 5 Plass 41 000
7 år MØRKBR H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 23/5 - 05 / 3 2140 33,3 g 39
e. Atom Vesla v. Korbest E. Høitomt Bjerke Travbane - 22/4 - 02 / 2 1609 dg a 22
Jarle Møretrø /Grimstad E. Høitomt Sørlandets Travpark 11/4 - 20 / 6 2140 35,0 g P
E. Høitomt Jarle Møretrø T. Solberg Sørlandets Travpark 6 17/7 - 01 / 1 2140 33,6 g 28
Hvit m/svarte ermer, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 2 05/7 - 01 / 7 2160 35,0 28
6 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 500 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hellestvedt Tyra 6 Plass 145 000
8 år SVART HP v.Lome Elden J. Barth Jarlsberg Travbane 5 21/5 - 04 / 12 2120 34,0 636
e. Tromica v. Braute G. Austevoll Drammen Travbane 7 09/5 - 02 / 1 2100 36,6 348
Maria Andreassen-Torbjørn Hansen J. Barth Sørlandets Travpark 6 25/4 - 07 / 6 1640 33,5 1090
J. Barth J. Barth Sørlandets Travpark 4 11/4 - 02 / 8 2160 35,2 804
grønn m/rødt og grått kryss J. Barth Sørlandets Travpark 0 20/3 - 02 / 3 2140 37,1 1018
7 2014: -8 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -8 -0 -0 -1 -0 -5 000
Ekfax 7 Plass 66 500
8 år RØD V v.Moe Odin K. Malmin Bjerke Travbane - 26/5 - 07 / 10 2160 dg 193
e. Jima v. Jillmin K. Malmin Drammen Travbane - 02/5 - 03 / 11 1700 dg a 152
Tor Arne Stordal /Skreia K. Malmin Momarken Travbane 0 20/4 - 02 / 13 2180 35,9 g 57
K. Malmin K. Malmin Drammen Travbane 1 12/4 - 01 / 7 2120 34,9 47
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 5 01/4 - 04 / 11 2160 36,3 47
8 2011: -8 -0 -0 -0 -2 -4 500 2010: -20 -0 -5 -1 -1 -40 000
Aaby Skøyer'n 2120 1 Plass 51 000
8 år BRUN V v.Skøiar O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 26/5 - 07 / 13 2160 34,7 363
e. Aabymøy v. Aaby John O. Mikkelborg Momarken Travbane 11/5 - 04 / 1 2140
Trond Erik Sørum /Greåker J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 04/5 - 03 / 10 2160 br 314
V. Hop Trond Erik Sørum O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 20/4 - 04 / 9 1640 dist ag 103
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 17/3 - 07 / 8 2160 35,0 95
9 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Lundheims Gutten 2 Plass 40 648
9 år BRUN V v.Golan C. Antonsen Momarken Travbane 4 25/5 - 04 / 4 2140 33,3 289
e. Turbo Jenny v. Alm Hellin K. Johansen Momarken Travbane 0 18/5 - 03 / 6 1640 32,4 g 200
Mette Kathrine Mellemsether-Terje Mellemsether C. Antonsen Momarken Travbane 4 04/5 - 03 / 9 2160 33,0 g 91
C. Antonsen Terje Mellemsether (B) C. Antonsen Momarken Travbane 20/4 - 21 / 6 2160 33,5 P
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane - 21/3 - 03 / 8 1640 dg a 191
10 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 3 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 25/5 - 02 / 3 2140 31,2a 16
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 12/5 - 04 / 5 2140 31,8 15
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 30/4 - 01 / 5 2100 32,3 156
G. Austevoll Jan Roar Mjølnerød (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 31/3 - 23 / 4 2140 37,1 g P
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re J. Mjølnerød Momarken Travbane 28/4 - 24 / 4 2140 44,2 r N
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Bjørnemyr Fresa 4 Plass 312 040
8 år BRUN HP v.Moe Odin M. Helland Jarlsberg Travbane 6 16/4 - 02 / 6 2120 35,3 271
e. Grans Texa v. Lyngsvarten M. Helland Drammen Travbane 7 06/4 - 02 / 8 2100 34,2a 96
Monica Mathiesen-Leif-Morten Mathiesen M. Helland Klosterskogen Travbane 2 25/3 - 07 / 7 2100 35,1a 28
M. Helland Monica Mathiesen (A) M. Helland Jarlsberg Travbane 1 12/3 - 02 / 6 2100 36,4 120
gul m/svart h og ermstriper O. Kjenner Bjerke Travbane - 10/2 - 03 / 3 2140 dg 626
12 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000
Haugestad Best 5 Plass 58 000
6 år BRUN V v.Friggbest G. Flåten Klosterskogen Travbane - 21/5 - 03 / 10 2100 dg a 58
e. Vollansokka v. Løbergs Troll G. Flåten Drammen Travbane 02/5 - 03 / 1 1700
Anton Solberg /Skien G. Flåten Bjerke Travbane 28/4 - 07 / 14 2160
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 5 14/4 - 08 / 7 2160 33,9 66
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane - 18/2 - 01 / 1 1700 dg a 19
13 2013: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bufjells Duracell 6 Plass 88 500
8 år BRUN HP v.Spikeld T. Borg Sørlandets Travpark 7 23/5 - 05 / 7 2160 33,0 335
e. Movik Paja v. Pajaprins T. Borg Jarlsberg Travbane 5 07/5 - 01 / 8 2100 34,2ag 708
Monica Farsjø /Helle E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/3 - 02 / 8 2120 38,0 213
T. Borg Monica Farsjø E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/2 - 05 / 12 2100 36,9a 176
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 0 17/1 - 02 / 10 2120 36,1 g 335
14 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -1 -4 -2 -33 500
Tysvær Pål* 7 Plass 252 500
12 år SVART H v.Pål Even E. Schem Biri Travbane 0 28/5 - 04 / 2 1600 br g 96
e. Spang Anja v. Spang Best E. Schem Momarken Travbane 2 04/5 - 03 / 3 2140 33,0 207
Sverige E. Schem Drammen Travbane 0 06/4 - 02 / 11 2100 br ag 415
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 6 24/3 - 01 / 2 2140 35,5 245
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane 25/2 - 03 / 10 1609
15 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 8 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 14 2160 32,8 400
e. Germa v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 4 02/5 - 03 / 2 1700 30,8a 134
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 07 / 1 2100 35,8ag 44
G. Stenberg Inger-Alice Tengesdal (A) G. Stenberg Drammen Travbane 3 15/3 - 04 / 6 1700 34,3a 328
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 01 / 7 1700 36,8a 74