<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 20.000 kr.
3-15-årige høyest 34.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : 5-1 Trippel : 5-1-13 Plass : 5-1-13

1 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -0 -1 -1 -1 -16 000
Næskvikk 2140 1 Plass 295 500
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 28/4 - 07 / 7 2140 35,6 g 94
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel G. Gundersen Drammen Travbane - 22/2 - 02 / 2 1700 dg 52
Mariann Erga Tjøtta /Bryne G. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/2 - 03 / 6 2140 35,8 g 100
T. Borg Olaf Sæthre G. Gundersen Momarken Travbane 2 08/12 - 01 / 3 2140 37,4 46
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Biri Travbane 27/11 - 21 / 11 2120 42,5 g P
2 2013: -9 -1 -0 -2 -2 -51 404 2012: -16 -4 -1 -0 -5 -177 175
Bottem Faks 2 Plass 398 405
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) A. Stensen Leangen Travbane 6 03/5 - 10 / 15 2160 34,9 74
e. Bottem Støva v. Elding A. Stensen Leangen Travbane 19/4 - 07 / 3 2140
Olav Utgård-Trond Erik Utgård A. Stensen Biri Travbane 7 16/4 - 01 / 2 2100 36,2 g 110
A. Stensen Olav Utgård A. Stensen Biri Travbane - 18/9 - 07 / 1 2100 dg 251
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 14/8 - 21 / 2 2100 41,4 g P
3 2010: -3 -1 -0 -0 -0 -12 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lomelynet 3 Plass 12 000
6 år BRUN V v.Lannem Sjur A. Stensen Drammen Travbane 0 22/2 - 02 / 3 1700 br g 121
e. Trøpila v. Pilmin A. Stensen Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 8 2140 37,1 g 68
Stall Lyngutta G. Gundersen Biri Travbane 1 01/1 - 01 / 3 2100 37,7 61
L. Kolle Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane 27/11 - 21 / 5 2100 39,5 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Stensen Biri Travbane 20/6 - 21 / 7 2120 39,3 P
4 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 4 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest O. Sagholen Momarken Travbane 3 20/4 - 02 / 11 2180 35,1 162
e. Temlinn v. Alm Hadar O. Sagholen Drammen Travbane 2 12/4 - 01 / 8 2120 35,0 107
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen O. Sagholen Momarken Travbane 0 01/4 - 04 / 10 2160 36,4 g 167
P. Midtfjeld Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 5 21/3 - 01 / 11 2160 38,7 g 105
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek O. Sagholen Momarken Travbane - 19/1 - 03 / 5 2160 dg 204
5 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 5 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 30/4 - 01 / 5 2100 32,3 156
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll G. Austevoll Bjerke Travbane 31/3 - 23 / 4 2140 37,1 g P
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland J. Mjølnerød Momarken Travbane 28/4 - 24 / 4 2140 44,2 r N
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 05/8 - 22 / 7 1660 47,4 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
6 2015: -9 -1 -1 -0 -4 -30 000 2014: -12 -0 -1 -3 -3 -35 000
Spikspretten 6 Plass 332 750
10 år SVART V v.Spikeld C. Antonsen Bjerke Travbane - 28/4 - 07 / 4 2140 dg 96
e. Tupsy v. Braute G. Austevoll Drammen Travbane - 16/4 - 03 / 8 1700 dg a 33
Majken Høgberg Amundsen /Mysen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/3 - 07 / 5 2140 36,2 g 71
G. Gundersen Kjell Teigen (B) G. Gundersen Drammen Travbane 1 28/2 - 01 / 8 2100 36,9 g 222
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 05/2 - 01 / 1 2100
7 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -13 -1 -0 -1 -3 -23 000
Holt Kos 7 Plass 77 000
7 år MØRKBR V v.Troll Kos K. Dalsbotten Sørlandets Travpark 3 25/4 - 07 / 2 1640 32,0 665
e. Flatlail v. Ilmin V. Hop Jarlsberg Travbane 09/4 - 22 / 9 2120 35,8 g P
Lisa Christine Moen /Neslandsvatn G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 30/8 - 08 / 1 2140 dg 101
V. Hop Sigbjørn Baan R. Wiig Sørlandets Travpark - 17/7 - 01 / 5 2140 dg 130
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 07/5 - 08 / 11 2120 35,1 g 114
8 2010: -7 -1 -1 -0 -1 -19 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kongsrappa 8 Plass 19 000
4 år BRUN HP v.Lome Kongen J. Undem Klosterskogen Travbane 2 22/4 - 01 / 5 2120 34,9 50
e. Kos Rappa v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 01 / 4 2100 34,3 46
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad J. Undem Klosterskogen Travbane 25/3 - 22 / 4 2120 38,4 g P
J. Undem Arthur Bø (T) G. Austevoll Drammen Travbane 31/8 - 21 / 6 2120 41,5 rg N
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame G. Austevoll Drammen Travbane 22/12 - 21 / 4 2120 50,5 g P
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frigg Miller 2160 1 Plass 55 516
8 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn O. Østre Drammen Travbane 3 02/5 - 03 / 4 1700 30,5a 95
e. Grorud Milla v. Lykke Gutten O. Østre Bjerke Travbane 2 22/4 - 02 / 7 1609 33,9a 52
Lena Westby Henriksen /Hemnes O. Østre Bjerke Travbane 7 14/4 - 08 / 11 2160 34,4 g 198
O. Østre Lena Westby Henriksen O. Østre Bjerke Travbane 25/3 - 03 / 3 1609
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 0 19/3 - 02 / 14 2120 38,9 g 657
10 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Spang Knekten 2 Plass 141 000
6 år BRUN V v.Moe Odin J. Undem Drammen Travbane 6 02/5 - 03 / 8 1700 31,4a 303
e. Spang Koso v. Kos Knekten J. Undem Drammen Travbane 3 06/4 - 02 / 3 2100 33,9ag 466
Tore Dysli /Vestby G. Austevoll Bjerke Travbane 25/3 - 03 / 5 1609
O. Mikkelborg Jan Per Brenden (T) J. Blekkan Biri Travbane 0 19/3 - 02 / 15 2120 39,5 269
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 18/12 - 02 / 9 2120 35,8 107
11 2012: -8 -0 -0 -2 -4 -29 000 2011: -3 -0 -0 -1 -2 -8 500
Mellem Perla 3 Plass 95 500
10 år SVART HP v.Rigel Jo E. Høitomt Momarken Travbane 2 27/4 - 04 / 11 2160 33,8 146
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin E. Høitomt Momarken Travbane 1 01/4 - 04 / 8 2160 35,3 37
Terje Bakken /Vormsund V. Hop Bjerke Travbane 7 17/3 - 07 / 1 2140 36,0 288
G. Austevoll Terje Bakken G. Austevoll Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 6 2140 36,3 123
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Biri Travbane 29/1 - 01 / 12 2100
12 2011: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2010: -13 -1 -1 -2 -5 -40 000
Smaragden 4 Plass 59 000
5 år BRUN V v.Elding G. Flåten Momarken Travbane 0 20/4 - 04 / 6 1640 36,6ag 101
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Drammen Travbane 4 06/4 - 02 / 6 2100 33,9a 52
Einar Askvik-Ole Henrik Askvik G. Flåten Bjerke Travbane 3 17/3 - 07 / 4 2140 35,7 g 168
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane - 02/3 - 05 / 10 2160 dg 63
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 5 22/2 - 02 / 6 1700 36,2 g 227
13 2010: -11 -0 -0 -3 -4 -25 000 2009: -7 -0 -0 -1 -3 -10 500
William 5 Plass 48 000
9 år BRUN V v.Bork Rigel C. Nedrelid Momarken Travbane 0 04/5 - 03 / 7 2160 33,3 898
e. Gylden Ila v. Ilmin E. Nedrelid Momarken Travbane 5 20/4 - 04 / 10 1640 32,4a 394
Jo Inge Solbakken /Geithus C. Nedrelid Bjerke Travbane 0 07/4 - 02 / 7 2160 33,5 604
E. Nedrelid K. Johansen Bjerke Travbane 25/2 - 03 / 8 1609
grå m/rød vinkel C. Nedrelid Bjerke Travbane 5 17/2 - 08 / 4 2160 34,4 479
14 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 6 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Drammen Travbane 4 02/5 - 03 / 2 1700 30,8a 134
e. Germa v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 07 / 1 2100 35,8ag 44
Sverige G. Stenberg Drammen Travbane 3 15/3 - 04 / 6 1700 34,3a 328
E. Høitomt Inger-Alice Tengesdal (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 01 / 7 1700 36,8a 74
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/9 - 01 / 6 2140 35,3 g 254
15 2014: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -11 -0 -0 -0 -5 -11 000
Jeppeblesen 7 Plass 182 500
9 år SVART V v.Sjefen E. Høitomt Momarken Travbane 0 20/4 - 04 / 5 1640 32,6a 26
e. Bjerka v. Haakesjur K. Johansen Drammen Travbane 2 06/4 - 02 / 4 2100 33,8ag 54
Silje Bendiksen /Maura K. Johansen Biri Travbane 2 19/3 - 02 / 13 2120 36,2 116
K. Johansen Erland Skjølås K. Johansen Momarken Travbane 2 02/3 - 05 / 1 2140 34,4 59
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 6 16/2 - 02 / 4 2140 35,0ag 190