<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 30.000 kr., 40 m ved 50.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 80.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : 9-4 Trippel : 9-4-11 Plass : 9-4-11

1 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 500 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hellestvedt Tyra 2100 1 Plass 145 000
8 år SVART HP v.Lome Elden J. Barth Sørlandets Travpark 6 25/4 - 07 / 6 1640 33,5 1090
e. Tromica v. Braute J. Barth Sørlandets Travpark 4 11/4 - 02 / 8 2160 35,2 804
Maria Andreassen-Torbjørn Hansen J. Barth Sørlandets Travpark 0 20/3 - 02 / 3 2140 37,1 1018
G. Austevoll Jostein Barth (A) J. Barth Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 05 / 13 2120 37,4 670
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Borg Momarken Travbane 0 28/12 - 04 / 4 2140 37,3 649
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 2 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos K. Malmin Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 12 2160 34,5 182
e. Eddalill v. Friggbest K. Malmin Drammen Travbane 6 15/2 - 02 / 4 1700 36,1 g 47
Jens Heia /Bygland K. Malmin Drammen Travbane 4 16/11 - 02 / 4 2100 35,3 158
K. Malmin Elisabeth Eide V. Hop Drammen Travbane 6 27/10 - 03 / 7 2100 34,3ag 528
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 01 / 4 2100 36,2 g 203
3 2012: -9 -0 -0 -1 -4 -13 500 2011: -8 -0 -1 -0 -3 -13 000
Bertine Jenta 3 Plass 82 000
8 år BRUN HP v.Braute V. Hop Drammen Travbane 5 02/5 - 03 / 7 1700 31,2ag 180
e. Fargo Jenta v. Åsrapp V. Hop Drammen Travbane 3 16/4 - 03 / 12 1700 33,1a 148
Berit Prestholt Paulsen /Skien A. Mehla Klosterskogen Travbane 3 05/11 - 07 / 1 2100 36,1 185
V. Hop Berit Prestholt Paulsen (A) A. Mehla Klosterskogen Travbane 4 22/10 - 01 / 5 2120 35,6 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 05/10 - 01 / 8 2520 36,4 g 66
4 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -22 -2 -3 -3 -7 -75 500
Tangen Jill 4 Plass 75 500
6 år BRUN HP v.Bokli Eld S. Birkeland Forus Travbane 6 27/4 - 04 / 3 2060 34,1 g 77
e. Slogum Vår v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 23/3 - 04 / 1 2040 33,0 15
Signe Kvaale Nilsen /Grålum Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 16/3 - 06 / 2 2040 36,0 23
M. Helland Gustav Larsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 21/2 - 01 / 1 2140 38,7 g 24
gul m/svart h og ermstriper Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 07/2 - 20 / 5 2160 37,5 P
5 2010: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Bekke Lilja 2120 1 Plass 45 000
6 år BRUN HP v.Lundfrigg T. Glittum Klosterskogen Travbane 0 03/5 - 01 / 5 1700 32,6ag 462
e. Øylilja v. Elding T. Glittum Klosterskogen Travbane 0 26/4 - 05 / 9 2100 33,6ag 89
Jannike Strøm-Øistein Strøm /Tjodalyng M. Skjæveland Sørlandets Travpark 0 21/2 - 02 / 2 1640 34,6 g 214
T. Glittum Jannike Strøm M. Skjæveland Jarlsberg Travbane 0 20/11 - 09 / 15 2120 35,0 g 490
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. K. Malmin Sørlandets Travpark 0 30/6 - 05 / 2 2140 br a 171
6 2013: -4 -1 -0 -0 -1 -65 000 2012: -9 -4 -0 -2 -2 -185 456
Trineline 2 Plass 834 956
9 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Biri Travbane 1 23/4 - 02 / 6 2100 32,9 12
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Borg Bjerke Travbane 1 14/4 - 08 / 6 2160 32,7 16
Roald Winger-Anna Helene Stastad P. Hvattum Biri Travbane 3 19/3 - 02 / 12 2120 36,3 44
T. Borg Roald Winger T. Borg Jarlsberg Travbane 7 22/1 - 02 / 14 2120 35,3 g 32
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 1 30/11 - 01 / 3 2100 35,0 13
7 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -0 -2 -2 -2 -27 500
Røeds Dina 3 Plass 308 372
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 03/5 - 01 / 6 1700 32,2ag 632
e. Graneila v. Ilmin E. Gravdal Drammen Travbane 0 20/4 - 03 / 4 2100 34,0ag 786
Hugo Næss /Sortland E. Gravdal Bjerke Travbane 0 24/3 - 01 / 8 2160 35,7 861
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 02/2 - 05 / 7 2100 36,6a 308
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 17/1 - 09 / 2 1600 35,9 241
8 2012: -13 -0 -1 -1 -5 -29 567 2011: -11 -1 -3 -2 -2 -54 000
Lome Linn 4 Plass 154 567
7 år BRUN HP v.Åsrapp H. Holm Drammen Travbane 0 22/2 - 05 / 6 2100 br ag 461
e. Lomesokka v. Lappe Troll* H. Holm Drammen Travbane 4 15/2 - 02 / 13 1720 34,7 137
Anders Langerud /Kløfta H. Holm Biri Travbane 05/2 - 05 / 6 1600
G. Gundersen Erling Hasle M. Ottersen Biri Travbane 4 29/1 - 02 / 10 2120 35,4 521
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Klosterskogen Travbane 4 02/1 - 01 / 1 1700 34,2a 61
9 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500
Arjo Snella 5 Plass 113 265
10 år MELL.BR. HP v.Pål Even B. Steinseth Biri Travbane 0 01/5 - 04 / 2 2100 32,5 g 313
e. Bragomine v. Trons Ekmin B. Steinseth Biri Travbane 2 23/4 - 02 / 4 2100 33,3 279
Anne Berit S. Johannessen /Berg I Østfold B. Steinseth Drammen Travbane - 12/4 - 02 / 3 1700 g4 g 204
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 31/3 - 23 / 2 2140 37,0 g P
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 07/3 - 05 / 3 2100 34,1ag 75
10 2010: -10 -0 -0 -0 -4 -11 000 2009: -15 -2 -2 -1 -3 -49 000
Borg Svarta 2140 1 Plass 60 000
7 år SVART HP v.Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 23/4 - 02 / 15 2120 33,1 592
e. Vårsol v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 14/4 - 03 / 8 2140 32,2 1021
Arve Haugsrud /Lillehammer Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 0 05/4 - 05 / 5 2140 33,0 352
Ø. Ruttenborg Bjørn Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 19/3 - 04 / 4 2100 35,2 412
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 22/2 - 05 / 5 2100 34,9a 383
11 2010: -13 -2 -0 -1 -7 -57 500 2009: -11 -0 -2 -0 -5 -38 500
Paro Sjura 2 Plass 125 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder S. Ruud Bjerke Travbane 19/4 - 02 / 3 2100
e. Parodi v. Granar (S) S. Ruud Bjerke Travbane 0 14/4 - 03 / 13 2160 31,9 1310
Karin Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane 0 19/3 - 04 / 11 2120 35,2 3046
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 6 10/3 - 09 / 2 1640 32,7 212
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 24/2 - 03 / 7 1609
12 2010: -8 -0 -0 -0 -2 -4 000 2009: -18 -0 -0 -0 -5 -14 500
Ellestad Karita 3 Plass 60 000
9 år M.HUSKBRUN HP v.Spang Best K. Malmin Sørlandets Travpark 10/1 - 09 / 10 2140
e. Palma v. Alm Rigel M. Skjæveland Bjerke Travbane - 06/1 - 09 / 2 2140 dg 475
Ragnhild Gjengedal /Gol K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 18/12 - 08 / 4 2609 34,9a 457
L. Kolle Hedda E. Assev (T) E. Høitomt Drammen Travbane - 07/12 - 09 / 7 2100 dg 285
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Skjæveland Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 01 / 6 2120 37,8 g 506
13 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0
B.B. Letti 4 Plass 105 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 07/4 - 02 / 3 2140
e. Troll Letti v. Troll Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/3 - 04 / 10 2160 33,8 g 233
Synnøve Broen /Våle G. Austevoll Drammen Travbane 0 15/3 - 09 / 6 2520 34,5 g 174
G. Stenberg Knut B. Herbjørnrød G. Stenberg Bjerke Travbane 3 03/3 - 04 / 9 2160 33,0 251
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 11/2 - 05 / 2 2100 34,1 225
14 2014: -5 -0 -0 -2 -2 -14 500 2013: -18 -0 -2 -0 -6 -36 500
Hålands Lilje 5 Plass 174 500
9 år BRUN HP v.Njølstad Stjernen H. Holm Drammen Travbane 5 27/4 - 01 / 11 1700 30,9a 228
e. Dags Dona v. Spikeld C. Antonsen Drammen Travbane 8 12/4 - 02 / 15 1720 31,8 397
Kristen-Håvard Trøseng /Prestfoss H. Holm Biri Travbane - 26/3 - 04 / 7 1609 dg a 370
H. Holm Kristen-Håvard Trøseng A. Mehla Jarlsberg Travbane 5 12/3 - 02 / 12 2140 36,1 103
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Stenberg Drammen Travbane 6 22/2 - 05 / 4 2100 34,4ag 402