<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V5-5
V5B-2


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : 4-10 Trippel : 4-10-11 Plass : 4-10-11

1 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -14 -0 -2 -2 -4 -85 860
Våler Best 1700 1 Plass 782 360
12 år MØRKBR V v.Spang Best H. Holm Bjerke Travbane 0 21/4 - 05 / 5 2100 30,9a 83
e. Dally Jerka v. Lund Jerker L. Kolle Momarken Travbane 1 05/4 - 02 / 4 1640 26,7a 144
Ina Marie Killingmo-Geir Veiland H. Holm Bjerke Travbane 0 03/3 - 07 / 12 1609 27,1a 195
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 17/2 - 06 / 12 2100 29,1a 247
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Holm Biri Travbane 29/1 - 06 / 7 2100
2 2012: -13 -1 -2 -1 -4 -52 000 2011: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Røeds Gnisten 2 Plass 412 400
9 år SVART V v.Dalar V. Hop Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 05 / 9 2100 28,9a 242
e. Graneila v. Ilmin S. Løvvold Klosterskogen Travbane 4 25/3 - 01 / 3 1700 30,1 65
Inge Brusletto /Geilo O. Reime Klosterskogen Travbane 18/2 - 08 / 1 1700
V. Hop Jan Morten Hansen (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 11/2 - 08 / 10 1700 29,1 71
svart m/rød v, røde ermer, hvit søm V. Hop Bjerke Travbane 3 03/2 - 06 / 7 2100 29,9a 57
3 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 3 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 16/4 - 04 / 4 2100 29,4ag 13
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Solberg Bjerke Travbane 1 24/3 - 06 / 8 2100 28,7a 92
Anette Erga /Orre J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 17/3 - 05 / 7 2100 28,2a 78
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 1 07/3 - 07 / 6 2100 28,9a 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe T. Solberg Bjerke Travbane 2 24/2 - 04 / 7 2160 28,8 41
4 2017: -9 -0 -0 -0 -3 -9 856 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rigel Stjernen 4 Plass 609 962
15 år BRUN H v.Alm Svarten T. Wollebæk Biri Travbane 5 23/4 - 08 / 11 1609 25,5a 139
e. Stjerne Riga v. Alm Rigel A. Mehla Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 06 / 2 1700 27,4a 126
Gudbrand O. Skiaker /Jaren H. Holm Biri Travbane 0 25/9 - 02 / 3 1609 29,3a 31
E. Høitomt Gudbrand O. Skiaker H. Holm Bjerke Travbane 0 26/8 - 06 / 6 1609 26,9a 31
Hvit m/svarte ermer, reklame H. Holm Klosterskogen Travbane 3 01/8 - 08 / 8 1700 25,0a 62
5 2010: -11 -1 -0 -0 -5 -34 000 2009: -23 -1 -3 -2 -7 -82 500
Linnrappen* 5 Plass 382 000
9 år BRUN V v.Krembest O. Sagholen Årjäng 0 14/4 - 04 / 8 2160 26,8 553
e. Kopstadrappa* v. Rappfot O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 02/4 - 04 / 10 2100 29,3a 582
Sverige G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 11/2 - 08 / 9 1700 29,2 81
O. Sagholen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/1 - 03 / 9 2100 31,3a 83
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Drammen Travbane 1 04/1 - 04 / 5 1700 28,7a 67
6 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Drageblæsen 6 Plass 489 150
15 år BRUN V v.Nordli Svarten O. Wassberg Forus Travbane 5 20/4 - 03 / 3 2040 27,3a 223
e. Mayruletta v. Solett T. Totland Bergen Travpark 08/4 - 04 / 4 1600
Vidar Drageset-Rune Drageset /Voss T. Totland Bergen Travpark 6 01/4 - 03 / 9 2100 29,6a 396
G. Flåten Vidar Drageset T. Totland Bergen Travpark 3 19/2 - 06 / 1 1600 29,8 g 215
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Totland Bergen Travpark 4 04/2 - 05 / 1 2100 31,9 312
7 2011: -20 -1 -4 -1 -9 -98 420 2010: -23 -2 -1 -3 -11 -95 515
Prinse Baus* 7 Plass 526 575
10 år BRUN V v.Moe Odin K. Kvasnes Momarken Travbane 20/4 - 01 / 2 2140
e. Vinter Prinsessa v. Atom Vinter G. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 15/4 - 05 / 8 2100 28,5a 287
Sverige K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 07/4 - 07 / 5 2140 28,3 324
G. Antonsen Cato Antonsen (T) L. Alm Färjestad 7 02/4 - 02 / 1 2160 29,4 g 874
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame L. Gundersen Drammen Travbane 5 15/3 - 03 / 7 2140 31,3 117
8 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 044 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -12 880
Tapio* 8 Plass 813 324
13 år MØRKBR V v.Nordli Svarten E. Killingmo Biri Travbane 2 23/4 - 08 / 7 1609 25,2a 39
e. Petra v. Dublan E. Killingmo Leangen Travbane 0 10/4 - 04 / 10 2160 28,6 168
Sverige E. Killingmo Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 09 / 5 1700 29,3 g 26
E. Killingmo E. Killingmo Momarken Travbane 1 13/3 - 12 / 5 1640 26,8a 41
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Killingmo Biri Travbane 0 27/2 - 10 / 1 2100 30,2 74
9 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 599 2010: -7 -1 -0 -1 -2 -37 977
Lommeboka* (S) 9 Plass 448 725
9 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/11 - 05 / 5 2100 30,4a 82
e. Næsfagra* (S) v. Næs Fuxen (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 11/11 - 07 / 1 1609 27,3a 129
Sverige P. Nilsen Jarlsberg Travbane 4 30/10 - 07 / 10 1620 28,5 84
G. Austevoll Peter Karlsson A. Stensen Biri Travbane 6 09/10 - 05 / 11 1609 27,3a 355
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/9 - 04 / 4 2140 28,9 150
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -1 -0 -2 -11 500
Alm Tindar 10 Plass 946 046
12 år SVART V v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 1 23/4 - 08 / 5 1609 25,0a 64
e. Alm Tindra v. Auvin (S) T. Solberg Drammen Travbane 2 12/4 - 08 / 5 2100 26,3a 117
Stall T.S. Eina T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 25/3 - 09 / 8 1700 28,3 96
T. Solberg Terje Slettum T. Solberg Momarken Travbane 6 13/3 - 12 / 3 1640 27,7ag 333
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 0 27/2 - 10 / 4 2100 30,6 475
11 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2012: -10 -1 -1 -1 -6 -56 500
Eld Pål 11 Plass 597 384
11 år SVARTBRUN V v.Elding T. Solberg Bjerke Travbane 2 21/4 - 05 / 12 2100 28,3a 117
e. Riga Lill v. Alm Rigel T. Solberg Leangen Travbane 6 10/4 - 04 / 3 2140 29,0 116
Elina Irmeli Stenberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 31/3 - 05 / 4 1609 27,3a 73
O. Mikkelborg Terje Slettum O. Mikkelborg Bjerke Travbane 10/3 - 06 / 2 2100
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 07/3 - 07 / 8 2100
12 2012: -9 -0 -1 -1 -4 -19 000 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Ramseld 12 Plass 323 700
12 år BRUN H v.Spikeld G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 15/4 - 05 / 4 2100 28,8a 511
e. Ramsklara v. Alm Rigel T. Glittum Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 09 / 10 1700 29,5 452
Bente Mari Hansen /Harstad G. Gundersen Forus Travbane 4 06/3 - 08 / 3 2570 35,9 136
G. Gundersen Per Teigen (T) T. Glittum Drammen Travbane 4 28/2 - 07 / 10 2100 30,3a 168
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Mehla Klosterskogen Travbane 0 15/11 - 05 / 9 2100 br ag 229