<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige .
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2014: -10 -0 -0 -1 -3 -11 000 2013: -19 -0 -1 -2 -9 -59 500
Bjørntvedt Knekten 2100 1 Plass 314 000
7 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 10/12 - 23 / 1 1700 58,0 B
e. Bjørntvedt May v. Troll Jahn
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien
E. Høitomt Elsa Fiskum Bjørntvedt
Hvit m/svarte ermer, reklame
2 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -0 -1 -0 -4 -20 000
Grasmyr Mindi 2 Plass 56 000
10 år SVART HP v.Bokli Eld T. Solberg Klosterskogen Travbane 10/12 - 23 / 3 1700 57,2 g B
e. Stjernlinn v. Listjærn (S)
Astrid Gressmyr Amundsen-Morthen L. Amundsen
M. Helland Astrid Gressmyr Amundsen
gul m/svart h og ermstriper
3 2013: -7 -1 -0 -1 -0 -23 000 2012: -12 -0 -0 -3 -5 -24 500
Knutli Blesen 3 Plass 68 000
7 år MELL.BR. V v.Troll Kos A. Berås Sørlandets Travpark 06/12 - 25 / 6 1640 00,2 B
e. Kilerosa v. Alm Hellin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 24/11 - 22 / 3 1700 dgpp N
Malla Swinburne /Tvedestrand
Ø. Tjomsland Ingrid Askland
mørkblå m/sølv reklame
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 4 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 15/4 - 21 / 8 2100 44,4 g P
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 29/10 - 23 / 4 1700 58,7 B
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen
J. Gaustad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
5 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000
Friskus 5 Plass 875 216
8 år HUSKBRUN H v.H.G. Balder E. Høitomt Klosterskogen Travbane 29/10 - 23 / 7 1700 54,8 B
e. Friskina v. Rigel Jo
Stall Y.S.L.
V. Hop Tor-Martin Moe
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -12 -2 -2 -2 -4 -219 000
Ramstad Odin 6 Plass 445 000
6 år LYSBRUN H v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 11/12 - 20 / 7 2120 49,2 B
e. Ramstad Jerva v. Braute T. Solberg Jarlsberg Travbane 25/9 - 22 / 5 2120 dgpp N
Stall Hippus
K. Malmin Fornavn Ukjent
Mørkblå med gul reklame/bånd
7 2011: -9 -0 -1 -1 -4 -40 000 2010: -9 -2 -0 -1 -4 -118 500
Gode Tider 7 Plass 158 500
4 år BRUN HP v.Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 13/11 - 22 / 9 2120 51,1 B
e. Grans Texa v. Lyngsvarten
Nils Ø. Vallesether /Reinsvoll
T. Solberg
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
8 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 8 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 15/10 - 25 / 5 1700 01,8 B
e. Høiby Rita v. Pilmin
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen
G. Austevoll Thor Erik Holm
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
9 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 9 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin A. Heisholt Klosterskogen Travbane 29/10 - 23 / 2 1700 57,8 g B
e. Trons Luna v. Trons Trollmin*
Carolyn Skyer /Siljan
A. Heisholt Carolyn Skyer
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame
10 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -15 -3 -2 -3 -6 -154 000
Tidrande 10 Plass 328 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden B. Refsdal Klosterskogen Travbane 22/10 - 21 / 2 1700 02,1 B
e. Friggvinna v. Friggbest
Brede Refsdal /Skien
B. Refsdal
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam