<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V65-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : 6-9 Trippel : 6-9-1 Plass : 6-9-1

1 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -0 -2 -2 -6 -59 330
Sima Hans* 1609 1 Plass 455 016
11 år BRUN V v.Krembest G. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/4 - 04 / 3 1609 27,8a 315
e. Sølv Perla v. Alm Svarten A. Stensen Momarken Travbane 5 21/3 - 08 / 3 2140 32,2 121
Sverige A. Stensen Biri Travbane 4 18/12 - 05 / 8 2100 31,3a 49
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane 2 04/12 - 02 / 8 2100 31,7a 40
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 25/11 - 03 / 12 1609 29,5a 202
2 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2011: -16 -2 -0 -4 -1 -70 000
Tronstuelden 2 Plass 367 350
10 år BRUN V v.Lome Elden K. Mathisen Bjerke Travbane 6 07/4 - 04 / 2 1609 28,6ag 244
e. Tronstu Dublessa v. Dublan K. Mathisen Biri Travbane 26/3 - 21 / 7 2100 34,6 P
Ivar Limoseth /Bøverbru M. Helland Klosterskogen Travbane 0 23/5 - 04 / 2 1700 br arg 210
K. Mathisen Finn Holmen (T) I. Fazekas Biri Travbane 0 15/5 - 06 / 3 2100 31,1ag 92
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl A. Stensen Biri Travbane 1 01/5 - 05 / 6 1609 27,6a 23
3 2010: -7 -1 -1 -0 -2 -89 000 2009: -11 -2 -0 -2 -5 -71 263
Norheim Spir 3 Plass 162 263
7 år BRUN H v.Spikeld E. Schem Bjerke Travbane 0 07/4 - 04 / 8 1609 br ag 105
e. Norheim Støva v. Alm Svarten E. Schem Bjerke Travbane 4 24/3 - 05 / 10 2180 30,4 129
Stall Spir E. Schem Drammen Travbane 1 13/2 - 08 / 6 2100 32,3a 32
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 2 20/1 - 07 / 7 1609 32,2a 32
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane 0 10/12 - 04 / 6 1609 33,4a 21
4 2010: -10 -0 -1 -0 -2 -13 000 2009: -18 -2 -0 -1 -8 -66 500
Slått Jo 4 Plass 192 000
8 år BRUN V v.Rigel Jo K. Johansen Drammen Travbane - 02/3 - 05 / 10 2100 g6 a 114
e. Hilmine v. Alm Svarten C. Antonsen Biri Travbane 5 29/1 - 06 / 1 2100 32,8 149
John Erik Johansen-Frank Egil Johansen /Reistad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/1 - 02 / 8 1660 30,8 402
C. Antonsen Kjell Teigen (B) C. Antonsen Drammen Travbane 6 04/1 - 06 / 2 2100 32,4a 280
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/12 - 04 / 3 1609 33,4ag 142
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000
Eng Mari 5 Plass 195 297
11 år SVART HP v.Eng Svarten B. Humborstad Bjerke Travbane 4 07/4 - 03 / 7 1640 27,8 369
e. Lund Mari v. Lund Jerker B. Humborstad Bjerke Travbane 0 04/3 - 05 / 12 1609 29,7a 988
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 6 11/2 - 02 / 1 1609 29,6ag 640
B. Humborstad B. Humborstad Biri Travbane 0 27/11 - 07 / 2 1600 30,4 311
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Momarken Travbane 5 10/11 - 04 / 3 1640 30,5a 202
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 948
Vinnmin* (S) 6 Plass 462 057
14 år M.BRUN V v.Moe Odin M. Andersson Momarken Travbane 1 21/3 - 08 / 1 2140 31,7 40
e. Vinabari* (S) v. Barry (S) P. Strømberg Färjestad 1 22/2 - 09 / 1 1640 30,4 g 22
Sverige M. Andersson Bjerke Travbane - 27/1 - 06 / 4 2100 dg a 43
M. Andersson Rolf Olsson (A) M. Andersson Färjestad 2 21/12 - 01 / 3 2140 30,2a 105
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. M. Andersson Örebro 5 29/11 - 01 / 4 2160 30,1 40
7 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Alm Sabin 7 Plass 157 000
10 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 08 / 3 2100 31,8 1155
e. Alm Saara v. Skarvar (S) J. Blekkan Biri Travbane 0 26/3 - 06 / 1 2100 33,9 331
Anne Røken Skiaker /Jaren K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 17/3 - 03 / 13 2160 31,8 990
H. Eggen Gudbrand O. Skiaker K. Malmin Drammen Travbane 5 02/3 - 05 / 4 2100 34,2a 310
svart m/hvitt skulderstykke røde seler G. Austevoll Biri Travbane 12/2 - 04 / 15 2100
8 2010: -4 -0 -0 -1 -0 -6 061 2009: -23 -1 -2 -5 -5 -92 873
Valle Lisa 8 Plass 136 434
10 år BRUN HP v.Braute M. Hultman Färjestad 3 11/4 - 09 / 2 2140 29,1a 241
e. Linsokka v. Alm Svarten M. Hultman Momarken Travbane 0 01/4 - 06 / 1 2140 32,2a 348
Thor O. Mikalsen M. Hultman Färjestad 0 19/10 - 05 / 1 2160 33,8 g 300
M. Hultman Thor O. Mikalsen M. Hultman Momarken Travbane - 06/10 - 08 / 9 1640 dg a 67
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Färjestad 2 25/9 - 05 / 5 1640 27,6a 338
9 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -13 -0 -1 -0 -7 -28 500
Uberg Troll 9 Plass 154 500
6 år BRUN V v.Troll Kos K. Løvdal Sørlandets Travpark 5 11/4 - 06 / 11 2160 31,5 g 179
e. Eike Borka v. Bork Rigel K. Løvdal Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 05 / 11 1609 29,9a 145
Marit Helberg /Mandal K. Løvdal Sørlandets Travpark 7 14/3 - 04 / 12 1609 31,0a 264
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 08 / 4 1700 31,2a 200
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re K. Løvdal Sørlandets Travpark - 24/1 - 09 / 10 2160 g0 g 166
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Papsen 10 Plass 439 500
13 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/4 - 04 / 12 1609 29,1a 90
e. Rian Stjerna v. Piril Friggen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 25/2 - 01 / 9 1700 31,6 40
Jan Bragerhaug-Torill Trøen J. Brenne Bjerke Travbane 3 10/2 - 05 / 6 2100 32,0a 35
E. Høitomt Heidi Moen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 27/1 - 06 / 8 2100 30,9ag 54
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 3 13/6 - 07 / 3 2100 27,5a 101
11 2014: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -8 -1 -1 -1 -3 -50 453
Skaugaprinsen 11 Plass 463 441
12 år BRUN V v.Nordli Svarten A. Stensen Leangen Travbane 0 26/10 - 05 / 8 1640 30,1ar 322
e. Molill v. Friggbest A. Stensen Biri Travbane 0 16/10 - 09 / 13 1620 30,2 428
Kristin Bævre-Jørgen Bredesen O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 01/3 - 08 / 10 1640 34,0ag 139
O. Mikkelborg Kristin Bævre A. Sjoner Leangen Travbane 3 09/2 - 05 / 12 1640 29,9a 249
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 02/2 - 09 / 11 2160 32,8 g 403
12 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 772 2010: -2 -0 -0 -1 -0 -9 000
Pål Gleden* 12 Plass 182 029
11 år SVART V v.Elding H. Holm Bjerke Travbane 3 07/4 - 04 / 6 1609 27,4a 263
e. Stjernetine v. Toddy T. Horpestad Bjerke Travbane 0 11/11 - 03 / 5 2640 33,7 563
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 3 01/11 - 05 / 7 1640 31,8a 157
G. Gundersen Karin Edlund B. Goop Färjestad 0 19/10 - 05 / 5 2180 30,3 g 147
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Bergløf Årjäng 5 11/10 - 01 / 9 1660 28,4 133