Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1
DNT's 4-års serie

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 75.000 kr., 40 m ved 150.000 kr.
.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : 10-1 Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -22 -1 -1 -1 -7 -42 500
Orella 1640 1 Plass 340 323
8 år MØRKBR HP v.Elding G. Flåten Drammen Travbane 4 30/3 - 02 / 8 1700 32,1a 222
e. Viggvinni v. Slogum Bjørn G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 04 / 5 2100 br g 56
Kjell Bredholt /Stokke G. Flåten Bjerke Travbane 0 24/2 - 08 / 1 2140 34,5 g 341
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 5 13/2 - 01 / 8 1700 32,4ag 69
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 2 07/2 - 03 / 1 2140 33,5 81
2 2010: -10 -0 -0 -1 -4 -15 586 2009: -17 -0 -2 -2 -8 -67 000
Mari Frøkna 2 Plass 82 586
4 år SVART HP v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 3 19/4 - 02 / 1 2100 31,2a 365
e. Toddy Frøkna v. Toddy H. Holm Drammen Travbane 7 12/4 - 02 / 6 1700 32,6 g 46
Kjetil Arvesen-Rigmor S. Arvesen H. Holm Drammen Travbane 0 23/11 - 05 / 1 2100 35,0 48
H. Holm Rigmor S. Arvesen H. Holm Drammen Travbane 2 16/11 - 05 / 5 2100 33,4 101
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Biri Travbane 3 06/11 - 05 / 5 2100 34,1ag 115
3 2015: -7 -2 -0 -0 -3 -45 583 2014: -19 -5 -0 -2 -6 -156 533
Pave Eldvira 3 Plass 477 453
9 år SVART HP v.Elding T. Mjøen Leangen Travbane 0 10/4 - 08 / 10 1660 30,8 g 235
e. Pave Vilja v. Viljesterk T. Mjøen Leangen Travbane 3 04/4 - 03 / 3 2140 31,5ag 134
Stall Pave T. Mjøen Leangen Travbane 2 22/3 - 04 / 7 1640 33,8a 45
G. Austevoll John Mogset T. Mjøen Leangen Travbane 5 08/3 - 08 / 11 2140 37,0ag 170
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Biri Travbane 05/2 - 05 / 5 1600
4 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 4 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Stenberg Drammen Travbane 0 12/4 - 02 / 10 1720 32,1 g 58
e. Valle Terna v. Metsgar G. Stenberg Biri Travbane 0 19/3 - 04 / 7 2100 35,6 67
John Lars Stende-May-Lisbet Stende G. Stenberg Drammen Travbane 2 22/2 - 02 / 11 1720 32,7 66
G. Stenberg John Lars Stende G. Stenberg Drammen Travbane 1 15/2 - 02 / 11 1720 33,5 58
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Biri Travbane 3 05/2 - 01 / 12 2120 36,8 g 103
5 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000
Ulsrud Sara 5 Plass 209 155
7 år SVART HP v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 23/3 - 02 / 7 2100 35,5a 351
e. Movik Paja v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 2 02/3 - 02 / 3 2100 33,8a 121
Stall U.R.S. E. Høitomt Biri Travbane 2 12/2 - 01 / 2 2100 35,1 19
Ø. Ruttenborg Bjørn Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 05/2 - 01 / 9 2100
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame E. Høitomt Biri Travbane 6 29/1 - 02 / 2 2100 36,7 74
6 2016: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2015: -20 -0 -1 -1 -4 -26 500
Stumne Sindy 6 Plass 299 000
10 år BRUN HP v.Pål Even L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 02/4 - 03 / 3 2100 br ag 96
e. Slogum Støva v. Ilmin L. Kolle Drammen Travbane 7 23/3 - 02 / 9 2100 35,7ag 100
Geir Trygve Trones-Lene Trones L. Kolle Bjerke Travbane 2 10/2 - 04 / 2 2140 32,9 36
L. Kolle Geir Kihle (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 27/1 - 09 / 6 2140 32,6 63
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 17/1 - 02 / 2 2100 35,5 g 110
7 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 7 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 5 25/3 - 03 / 11 1609 34,5a 275
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Drammen Travbane 15/3 - 04 / 4 1700
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Jarlsberg Travbane - 12/3 - 02 / 3 2100 dg 618
P. Arvesen P. Rakkestad Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 11 2160 35,4 589
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Drammen Travbane 0 15/2 - 02 / 1 1700 36,9 g 572
8 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Lill 1660 1 Plass 645 500
12 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) K. Johansen Momarken Travbane 4 28/12 - 04 / 7 2160 33,5 g 49
e. Eldsokka v. Elding K. Johansen Biri Travbane 1 27/11 - 05 / 15 2120 33,3 g 72
Geir Lunde-Kåre Maagaard K. Johansen Biri Travbane 2 30/10 - 02 / 10 2140 34,1 39
K. Johansen Geir Lunde K. Johansen Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 3 2140 32,8 75
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 4 29/8 - 02 / 2 2100 33,0 322
9 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -6 -0 -1 -0 -0 -30 000
Brødsjø Stina 2 Plass 668 500
8 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 03/4 - 02 / 4 1700
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 28/3 - 09 / 14 2160 dist g 83
Lars O. Romtveit /Skoppum E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/2 - 03 / 4 1609 g4 ag 87
E. Høitomt Ove Haugland E. Høitomt Bjerke Travbane 6 27/1 - 09 / 7 2160 32,2 36
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 3 28/12 - 04 / 12 2160 33,4 128
10 2010: -6 -1 -0 -1 -2 -76 464 2009: -11 -2 -4 -1 -3 -178 749
Moa Mollyn* (S) 1680 1 Plass 255 213
6 år FUKS HP v.Moe Odin Å. Lindgren Bollnäs 4 01/4 - 05 / 1 1660 31,4 232
e. Riga Mollyn* v. Alm Rigel Å. Lindgren Färjestad 4 27/12 - 04 / 7 2200 32,5 158
Sverige M. Jakobsson Bjerke Travbane 0 09/12 - 04 / 6 1660 32,3 g 28
D. Aarum Åke Lindgren (A) D. Aarum Momarken Travbane 2 21/11 - 06 / 1 2140 29,6a 81
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Momarken Travbane 2 10/11 - 05 / 9 2140 29,8a 189