<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : 12-5 Trippel : 12-5-6 Plass : 12-5-6

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Skogbryn Røsten 2100 1 Plass 151 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 1 06/4 - 02 / 1 2100 32,4a 28
e. Venger Tora v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 2 17/3 - 07 / 10 2160 34,7 45
Tore Andresen /Yven E. Høitomt Drammen Travbane 0 02/3 - 02 / 9 2100 36,1ag 94
E. Høitomt Robert S. Fossen (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 05/2 - 01 / 13 2120 36,4 g 26
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 22/1 - 02 / 2 2100 34,2 57
2 2010: -6 -0 -0 -2 -1 -16 500 2009: -8 -0 -0 -2 -4 -16 500
Hofton Pila 2 Plass 54 200
10 år LYSBRUN HP v.Kos Knekten E. Høitomt Drammen Travbane 3 12/4 - 02 / 2 1700 30,5 343
e. Engset Pila v. Pilmin G. Flåten Drammen Travbane 0 23/3 - 02 / 10 2100 38,4ag 793
Aina Skar /Skotselv K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/3 - 03 / 2 1609 36,0a 194
H. Holm Aina Skar E. Høitomt Drammen Travbane 3 15/2 - 02 / 8 1720 34,1 g 244
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Flåten Drammen Travbane 7 23/11 - 10 / 4 1700 36,4a 253
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Øylill 3 Plass 289 000
11 år BRUN HP v.Øybjørn Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 12/4 - 02 / 5 1700 32,2 g 199
e. Janille v. Alm Kvik H. Holm Momarken Travbane - 08/12 - 03 / 6 1640 dg a 216
Stall Ringmo H. Holm Bjerke Travbane 0 18/11 - 08 / 7 1660 34,0 g 127
Ø. Ruttenborg Rune Buan Ringen H. Holm Drammen Travbane 5 02/11 - 02 / 7 1700 34,8a 66
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame H. Holm Bjerke Travbane 3 08/10 - 03 / 1 1609 31,2a 66
4 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -0 -2 -2 -2 -27 500
Røeds Dina 4 Plass 308 372
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 24/3 - 01 / 8 2160 35,7 861
e. Graneila v. Ilmin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 02/2 - 05 / 7 2100 36,6a 308
Hugo Næss /Sortland E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 17/1 - 09 / 2 1600 35,9 241
E. Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/12 - 02 / 9 1609 32,8a 252
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 0 19/12 - 10 / 2 2100 35,0 123
5 2010: -10 -0 -2 -0 -2 -17 500 2009: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Banner 5 Plass 53 700
10 år BRUN V v.Troll Jahn L. Kolle Drammen Travbane - 12/4 - 06 / 1 2100 dg a 333
e. Janita Viker v. Dally Sjurson M. Helland Momarken Travbane 5 01/4 - 03 / 6 1640 31,5ag 283
Kristine Johnsen /Fredrikstad K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 05/3 - 02 / 8 1609 30,4a 737
L. Kolle Jan Per Brenden (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 25/2 - 07 / 5 2100 34,8ag 168
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Helland Drammen Travbane 0 13/2 - 01 / 9 1700 33,2ag 826
6 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -1 -1 -8 -33 000
Vigør 6 Plass 140 500
11 år MØRKBR V v.Lauvin T. Borg Klosterskogen Travbane 0 15/10 - 05 / 6 2100 33,6ag 239
e. Heldig v. Helmin Rigel T. Borg Drammen Travbane 3 05/10 - 02 / 1 2500 33,4a 166
John Ivar Farmen-Kari Farmen T. Borg Drammen Travbane 4 19/9 - 02 / 5 2100 32,0ag 211
T. Borg John Ivar Farmen T. Borg Drammen Travbane - 31/8 - 07 / 14 2120 dg 414
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 06/8 - 06 / 2 2500 34,6 g 47
7 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Romhus Frigg'n 7 Plass 200 201
12 år BRUN V v.Frigg Mollyn G. Gundersen Drammen Travbane 0 30/3 - 02 / 12 1700 33,8ag 131
e. Romhus Eli v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 6 23/3 - 02 / 3 2100 35,6a 159
Sven Sturla Knudsen-Anette Broekhuizen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 05/3 - 02 / 5 1609 30,1a 83
G. Gundersen Per A. Skjærseth G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 25/2 - 07 / 3 2100 33,8a 40
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 17/2 - 08 / 7 2160 32,5 126
8 2010: -9 -2 -1 -1 -2 -42 500 2009: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Valle Luna 8 Plass 46 500
5 år BRUN HP v.Høiby Knekten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 02/4 - 03 / 9 2100 33,7ag 374
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* G. Austevoll Bjerke Travbane 1 17/3 - 07 / 11 2160 34,7 112
Annette Stordal /Lierskogen O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 02/3 - 02 / 4 2100 34,1ar 326
G. Austevoll Annette Stordal (A) D. Dalen Drammen Travbane - 22/2 - 02 / 14 1720 dg 749
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Gundersen Drammen Travbane 8 15/2 - 02 / 6 1720 35,1 g 81
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500
Sørsve Imert 9 Plass 86 500
12 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/2 - 05 / 14 2160 34,2 397
e. Kvitsprinta v. Atom Vinter G. Austevoll Drammen Travbane 0 23/11 - 10 / 3 1700 37,8a 61
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal G. Austevoll Biri Travbane 6 11/9 - 03 / 6 2100 34,0 163
G. Stenberg Torstein Sørsveen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 02/9 - 08 / 2 2160 br g 135
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/7 - 03 / 6 1640 32,4ag 137
10 2010: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2009: -12 -1 -0 -0 -2 -18 000
Liheim Stjernar 10 Plass 42 000
9 år SVART V v.Elding H. Holm Drammen Travbane 0 12/4 - 06 / 2 2100 dist ar 722
e. Gjølmes Trojah v. Troll Jahn J. Undem Drammen Travbane 0 30/3 - 02 / 9 1700 34,4ag 212
Bjørn Bekkelund /Sylling M. Helland Bjerke Travbane 0 18/3 - 04 / 5 2100 34,9ag 212
J. Undem Jan Per Brenden (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 4 05/3 - 02 / 9 1609 30,2a 304
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame M. Helland Klosterskogen Travbane 4 25/2 - 07 / 2 2100 33,9ag 397
11 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -15 -0 -0 -1 -6 -20 500
Garli Eld 11 Plass 80 616
9 år SVART V v.Elding K. Kvasnes Sørlandets Travpark 4 11/4 - 06 / 4 2140 32,1 572
e. Garli Frøkna v. Finstad Lars K. Kvasnes Drammen Travbane - 23/3 - 02 / 4 2100 brg ag 717
Martine S. Skarsholt /Sem K. Kvasnes Drammen Travbane - 22/2 - 05 / 9 2100 dg a 51
K. Kvasnes Martine S. Skarsholt (A) K. Kvasnes Momarken Travbane 09/2 - 03 / 8 1640
M.blå m/gullbelte, mansj, krage + rekl K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 02/2 - 05 / 6 2100 36,1a 56
12 2012: -6 -0 -0 -1 -4 -16 000 2011: -15 -0 -0 -2 -9 -31 201
Faksina 12 Plass 190 201
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 02/4 - 03 / 6 2100 31,4a 249
e. Rappina v. Rappfot K. Johansen Bjerke Travbane - 03/3 - 04 / 3 2140 dg 45
Per Haakenstad /Roa K. Johansen Bjerke Travbane 5 14/10 - 02 / 2 1640 32,1 g 22
C. Antonsen Per Haakenstad K. Johansen Momarken Travbane 3 06/10 - 05 / 12 2160 35,3 g 21
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 18/9 - 02 / 14 2120 32,0 47