Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 Montèløp
Montéløp
Kaldblods 1700 m. Monté. Tillegg 20 m ved vunnet 350.000 kr, 40 m ved 550.000 kr, 60 m ved 900.000 kr
.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 15 Duo : 15-7 Trippel : 15-7-11 Plass : 15-7-11

1 2010: -8 -0 -1 -0 -2 -14 500 2009: -25 -0 -1 -0 -11 -35 500
Minella 1700 1 Plass 308 150
10 år BRUN HP v.Minpil T. Solberg Bjerke Travbane 0 10/3 - 04 / 2 2140 31,5 432
e. Pjokke Jenta v. Glup J. Undem Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 08 / 12 1700 32,3 g 717
Jørn Strøm-Lena Nykås J. Undem Bjerke Travbane - 27/1 - 04 / 9 2140 dg 197
A. Tønnesen Jørn Strøm T. Borg Forus Travbane 6 16/1 - 04 / 4 2060 30,0 331
Marine blå m/grå ermer, reklame L. Kolle Sørlandets Travpark 5 10/1 - 04 / 6 2160 31,4 g 80
2 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Zulu Elden 2 Plass 305 533
12 år SVART V v.Thuli Elden L. Larsen Drammen Travbane 0 22/2 - 07 / 15 2140 34,2 798
e. Morte Tora v. Finstadmort K. Malmin Drammen Travbane 0 11/1 - 10 / 3 2100 33,0 573
Michael Bølla /Heradsbygd J. Landaas Bergen Travpark 0 12/11 - 06 / 4 2100 32,7a 345
L. Larsen J. Landaas Bergen Travpark 0 15/10 - 08 / 3 2100 32,0 441
Svart med rødt hjerte J. Landaas Bergen Travpark 0 24/9 - 05 / 10 1600 29,8a 664
3 2012: -13 -1 -2 -1 -4 -52 000 2011: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Røeds Gnisten 3 Plass 412 400
9 år SVART V v.Dalar O. Reime Klosterskogen Travbane 18/2 - 08 / 1 1700
e. Graneila v. Ilmin V. Hop Klosterskogen Travbane 4 11/2 - 08 / 10 1700 29,1 71
Inge Brusletto /Geilo V. Hop Bjerke Travbane 3 03/2 - 06 / 7 2100 29,9a 57
S. Løvvold Jan Morten Hansen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 02/12 - 07 / 7 1609 28,4a 58
mørkblå m/ rekl. hvitt felt, rød søm V. Hop Klosterskogen Travbane 2 15/11 - 05 / 10 2100 29,8a 23
4 2011: -11 -0 -1 -0 -0 -2 500 2010: -17 -1 -4 -0 -5 -63 500
Søyset Kaos 4 Plass 387 365
8 år SVART V v.Nordli Svarten J. Undem Bjerke Travbane 0 03/2 - 06 / 9 2100 31,5a 332
e. Tinna Perla v. Rigel Jo J. Undem Drammen Travbane 11/1 - 10 / 1 2120
Asbjørn Wessel-Martine Wessel J. Undem Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 08 / 3 2100 br a 103
E. Hafskjold Morten Louis Johnsen J. Undem Bjerke Travbane 0 30/12 - 06 / 4 1609 28,9a 148
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar J. Undem Bjerke Travbane 0 20/12 - 07 / 9 2100 33,3a 333
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -0 -2 -0 -4 -31 500
Knardal Elden 5 Plass 302 496
13 år BRUN V v.Elding K. Rolandsen Drammen Travbane 4 15/3 - 03 / 5 2120 32,1 27
e. Barry Blæsa v. Barry (S) K. Rolandsen Drammen Travbane 2 22/2 - 07 / 7 2120 31,4 g 47
Hans Storvik-Øystein Valen K. Rolandsen Färjestad - 27/12 - 01 / 2 2160 dg 58
K. Rolandsen Hans Storvik K. Rolandsen Sørlandets Travpark 1 13/12 - 05 / 12 2160 30,2 g 150
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame A. Mehla Drammen Travbane 5 07/12 - 06 / 9 1700 30,2ag 342
6 2010: -4 -1 -1 -0 -1 -25 500 2009: -3 -1 -0 -0 -0 -18 000
Tjalve 6 Plass 201 700
11 år LYSBRUN V v.Grans Trygg M. Finsand Bjerke Travbane 1 03/3 - 09 / 7 2180 31,3 g 89
e. Fjørnespila v. Slått Pil M. Finsand Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 01 / 9 2140 33,4 67
Vidar Finsand-Martine Finsand M. Finsand Sørlandets Travpark 0 13/12 - 05 / 3 2140 34,1 g 37
M. Finsand Vidar Finsand M. Finsand Klosterskogen Travbane 1 08/10 - 01 / 4 2120 30,7 393
Rød m/marine kile, reklame M. Finsand Sørlandets Travpark - 27/9 - 01 / 3 2140 dg 91
7 2010: -16 -2 -4 -0 -4 -165 081 2009: -17 -2 -4 -5 -3 -117 882
Høyby Rutta 7 Plass 421 977
12 år SVART HP v.Høiby Kongen Ø. Bjørnstad Biri Travbane - 27/2 - 05 / 11 2140 dg 223
e. Vinterdokka v. Atom Vinter M. Sørvik Bjerke Travbane 06/1 - 09 / 10 2140
Majken Høgberg Amundsen /Mysen Ø. Bjørnstad Klosterskogen Travbane 1 02/1 - 04 / 15 2120 30,9 249
M. Sørvik Majken Høgberg Amundsen M. Sørvik Biri Travbane 2 18/12 - 07 / 3 2120 30,8 109
Blå m/svart ermstr/bånd M. Sørvik Bjerke Travbane 09/12 - 23 / 1 2160 30,9 P
8 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Limo Gutten 1720 1 Plass 473 300
15 år SVART V v.Lykke Gutten J. Gaustad Klosterskogen Travbane 25/2 - 02 / 6 1700
e. Aker Stjerna v. Kinge Stjernen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 08 / 8 1700 30,2ag 530
Janne Høydal Pedersen /Skien A. Berås Sørlandets Travpark 0 07/2 - 06 / 5 2160 30,9 258
C. Winge Ingunn Aadne Rossbach T. Borg Jarlsberg Travbane 0 07/8 - 05 / 3 1609 24,8a 235
Svart/rød stripet,hvit kile m.reklame T. Borg Drammen Travbane 0 20/7 - 05 / 4 2120 29,1 238
9 2011: -10 -2 -2 -0 -4 -78 142 2010: -12 -0 -3 -0 -5 -34 889
Låhne Elden* 2 Plass 510 031
12 år SVART V v.Elding E. Kochanauskaite Drammen Travbane 7 15/3 - 03 / 11 2140 32,0 g 487
e. Klingistjerna v. Pilmin E. Kochanauskaite Bjerke Travbane 0 03/2 - 09 / 4 2160 br g 120
Sverige E. Kochanauskaite Sørlandets Travpark 2 24/1 - 04 / 6 2180 31,7 213
E. Kochanauskaite Hedda E. Assev (T) M. Skjæveland Drammen Travbane 0 11/1 - 10 / 4 2100 32,1 563
Svart m/sølv sk.felt/sidefelt,rekl. L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 03 / 8 1609 28,0a 1383
10 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Bøgvall Kai 3 Plass 441 000
9 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 25/2 - 02 / 2 1700
e. Peppblæsa v. Alm Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 08 / 9 1700 29,1a 49
Thomas Skauge /Froland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 07/2 - 06 / 7 2160 29,1 155
C. Engebråthen Kåre Andersen (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 29/12 - 05 / 14 2060 29,2 364
Grå m/burgunder ermer, rekl. Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 22/12 - 05 / 7 2040 27,7a 304
11 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Solbakken Bajas 4 Plass 508 597
10 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Drammen Travbane 3 15/3 - 03 / 14 2140 31,0 130
e. Garli Elna v. Elding M. Jakobsson Färjestad 5 01/3 - 06 / 5 2160 28,5 294
Marianne Haug /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane 5 12/2 - 09 / 1 2100 28,1a 565
K. Kvasnes Lise Paulsen M. Helland Bjerke Travbane 0 27/1 - 04 / 12 2160 29,1 712
svart m/grønne stolper,rekl.på hv.felt M. Helland Sørlandets Travpark 4 10/1 - 05 / 4 2140 29,7 282
12 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -18 000 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rigel Elden 1740 1 Plass 1 043 000
15 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Østre Sørlandets Travpark 4 21/2 - 08 / 7 2160 28,7 125
e. Riga Lill v. Alm Rigel K. Malmin Drammen Travbane 0 13/2 - 09 / 10 2100 28,2ag 553
Ingeborg Knutsen /Birkeland K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 05 / 8 2100 28,5ag 533
K. Knutsen K. Malmin Bjerke Travbane 5 20/1 - 09 / 7 1609 25,8a 430
mørk blå m/gull reklame og ermstripe K. Malmin Sørlandets Travpark 0 10/1 - 05 / 8 2160 29,2 150
13 2012: -9 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -31 -1 -2 -2 -8 -217 500
Jilly 2 Plass 859 207
11 år BRUN HP v.Spikeld S. Løvvold Drammen Travbane - 15/3 - 03 / 12 2140 dg 86
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten J. Undem Jarlsberg Travbane 0 05/3 - 05 / 8 2100 28,6ag 297
Halvor Skjulestad /Fyresdal J. Undem Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 3 2640 30,5 681
S. Hogner Rune Wilberg E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/1 - 04 / 6 2100 27,4a 236
mørk blå m/hvit stj/ermr. rekl V. Bakkeli Bjerke Travbane 0 13/1 - 03 / 6 1609 27,4a 189
14 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -4 -0 -2 -5 -97 500
Alsaker Bruno 1760 1 Plass 1 390 519
12 år BRUN V v.Braute M. Nyløkken Bergen Travpark 1 11/3 - 01 / 12 2160 29,1 16
e. Thuli Pila v. Elding M. Nyløkken Bergen Travpark 1 26/2 - 01 / 7 2180 28,4 15
Arthur Bø /Bø I Telemark G. Austevoll Momarken Travbane 3 16/2 - 07 / 8 2140 26,3a 349
M. Nyløkken Arthur Bø (T) T. Solberg Momarken Travbane 6 31/1 - 07 / 3 1640 24,9a 160
blå m/hvit stolpe, reklame M. Nyløkken Bergen Travpark 2 10/12 - 01 / 10 2160 28,1 19
15 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -12 -1 -2 -2 -4 -52 500
Atom Lynet 2 Plass 1 686 945
14 år GUL V v.Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 5 17/3 - 01 / 6 1609 23,5a 145
e. Åslill v. Roger C. Antonsen Biri Travbane 3 07/3 - 06 / 4 1609 25,0a 32
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Momarken Travbane 5 16/2 - 07 / 7 2140 26,5a 113
L. Gundersen Cato Antonsen (T) C. Antonsen Momarken Travbane - 06/2 - 09 / 2 2160 dg 265
svart med hvit reklame C. Antonsen Momarken Travbane 2 31/1 - 07 / 4 1640 24,1a 40