<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltstart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -11 -0 -0 -0 -5 -15 000
Reds Domino 1 Plass 19 000
7 år BRUN V v.Cigar Bar (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 17/4 - 23 / 1 2100 23,8 P
e. T.C. Hill v. Super Nick (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 27/3 - 22 / 1 2100 dgpp N
Katrine Thomassen-Egil Evensen K. Johansen Bjerke Travbane 31/12 - 22 / 8 1660 30,4 g B
Vidar Hop (T) Vidar Thomassen T. Borg Jarlsberg Travbane 26/12 - 25 / 1 2100 dvp N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2012: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2011: -14 -1 -2 -1 -4 -87 500
Taxdodger Joe (NL) 2 Plass 845 212
11 år SVART V v.Comets Tail* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/11 - 09 / 6 1700 br ag 18
e. Irma Hornline* (NL) v. Why Not (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 09 / 11 1609 13,2a 91
Stall Come On Joe E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 17/10 - 09 / 1 2140 15,9a 28
Eirik Høitomt (T) Tor Olaf Halle (T) E. Høitomt Leangen Travbane 1 10/10 - 06 / 3 1640 13,8a 13
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 1 19/9 - 05 / 4 2100 14,7a 16
3 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -1 -0 -1 -6 -29 500
Royal Fighter 3 Plass 103 000
9 år BRUN V v.Buvetier D'aunou* (FR) J. Undem Klosterskogen Travbane 21/4 - 22 / 5 2100 23,0 g P
e. Love Me Do v. Lamitech Quickie (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 30/5 - 22 / 6 2100 31,5 B
Hans Petter Arnesen-Anne-Guro Herregården
Johan Herbjørn Undem (T) Hans Petter Arnesen
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame
4 2012: -9 -1 -0 -0 -1 -19 000 2011: -6 -0 -0 -1 -0 -4 000
Tatiana Bob (S) 4 Plass 28 500
5 år BRUN HP v.Goetmals Wood* (FR)
e. Brooke Cashflow (S) v. Giant Chill* (US)
Stall Narumskogen
Gunnar Austevoll (T) Bjørn Larsen (T)
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
5 2016: -5 -1 -2 -0 -0 -27 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fin Fight 5 Plass 64 000
12 år SVART V v.Home Alone* (S)
e. Alpestrine (US) v. Baltic Speed (US)
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold
Kristine Kvasnes (S) Anette Dobloug Talbot (T)
svart m/grønne stolper,rekl.på hv.felt
6 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2010: -4 -0 -1 -0 -3 -12 500
Lady Yankee 6 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) K. Malmin Biri Travbane 17/4 - 22 / 11 2120 23,0 P
e. Walley (S) v. Somatic (US) K. Malmin Biri Travbane 12/12 - 26 / 3 2100 29,0 B
Willy Hansen /Moss
Kristian Malmin (T)
Mørk blå med gul reklame/bånd
7 2011: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2010: -9 -1 -0 -0 -1 -16 000
Pixie Rose 7 Plass 22 000
6 år SVART HP v.Staro Showbiz (S) J. Gustavsen Jarlsberg Travbane 16/11 - 22 / 1 2100 32,4 g B
e. Why Not A Rose (S) v. Why Not (US)
Bente Halland /Sandefjord
Frode Hamre (T) Cato Michelsen (T)
Delt mørkblå/lysblå, reklame
8 2010: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Super Simon (S) 8 Plass 125 221
9 år BRUN V v.Super Tilly* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 27/11 - 05 / 10 1609 19,1a 1054
e. Princess Quick (S) v. Quick Pay (US) T. Solberg Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 4 2140 19,4a 184
Therese Sinding /Rygge A. Stensen Biri Travbane 31/10 - 22 / 2 2100 19,8 P
Lars Anvar Kolle (T) Therese Sinding (B) G. Austevoll Biri Travbane - 07/3 - 08 / 7 1609 dg a 139
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Momarken Travbane - 05/2 - 08 / 5 1640 g6 a 49
9 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -7 -1 -0 -0 -0 -18 000
Leo (DK) 9 Plass 396 237
8 år BRUN V v.Action Hall* (US) I. Fazekas Jarlsberg Travbane 3 16/5 - 07 / 4 1609 13,8a 41
e. Union Paradise (S) v. Baltic Speed (US) K. Johansen Bjerke Travbane 1 29/4 - 03 / 9 2640 16,5 36
Egil Halvorsen-Thomas Hellenes S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 08 / 3 1609 13,6a 49
Kai Johansen (T) Per Teigen (T) L. Hauge Bergen Travpark - 04/4 - 05 / 7 1600 dg a 82
Svart m/hvitt sk.stk og ermer, reklame K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 27/3 - 09 / 2 2600 17,8 66
10 2011: -9 -1 -0 -0 -3 -26 500 2010: -14 -1 -1 -0 -6 -40 000
Nero Høgsted (DK) 10 Plass 141 661
6 år BRUN V v.Rudolf Le Ann* (DK) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 05 / 7 2100 20,7a 199
e. Anne-Dorte E.N. (DK) v. New Quick* (DK) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/12 - 01 / 1 2100 20,0a 20
Ivar Storm-Paulsen-Jørgen Storm-Paulsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 24/11 - 04 / 1 2100 19,5a 99
Knut Terje Samuelsen Hans Petter Tholfsen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 15/11 - 03 / 1 2100 19,1a 50
Ukjent E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 05/11 - 10 / 8 1700 20,2 34
11 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Occitane Phedo (FR) 11 Plass 363 973
8 år RØD HP v.Franc Jeu (FR) G. Bachmann Sørlandets Travpark 24/1 - 20 / 2 2140 21,5 r N
e. Huquita (FR) v. Navigo (FR) G. Bachmann Sørlandets Travpark 5 23/11 - 04 / 9 2140 17,5ag 448
Olav Inge Beisland /Grimstad G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 04 / 11 2100 20,7ag 106
Gry Vigdis Bachmann (T) A. Mehla Sørlandets Travpark - 11/10 - 04 / 13 2680 dg 757
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Jarlsberg Travbane 5 19/9 - 01 / 8 2609 17,7ag 73
12 2010: -18 -1 -1 -0 -0 -28 000 2009: -14 -1 -1 -1 -1 -120 000
Sinsen Lykke 1 Plass 470 700
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Drammen Travbane - 13/2 - 06 / 12 2140 dg r 84
e. Lykkevinna v. Vinningblesen T. Borg Jarlsberg Travbane - 22/1 - 04 / 10 2100 dg a 90
Stall Festantrekk 2 M. Helland Drammen Travbane 1 11/1 - 10 / 8 2120 30,0 98
Magnus Helland (T) Jan Martin Bjerring (T) M. Helland Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 8 2100 br ag 283
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane - 11/12 - 03 / 12 1609 g7 a 202
13 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stein Rapp 2 Plass 0
5 år BRUN V v.Åsrapp G. Austevoll Klosterskogen Travbane 18/2 - 22 / 5 2120 dgpp N
e. Tranmælstjerna v. Braute L. Kolle Klosterskogen Travbane 29/10 - 22 / 7 2120 dgpp N
Hans Landsverk /Gransherad
Asbjørn Mehla (T) Hans Landsverk
mørk blå med reklame
14 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bolett* 3 Plass 0
4 år BRUN H v.Røste Bo* (S)
e. Amulett v. Alm Rigel
Sverige
Tom Erik Solberg (T) Lars O. Romtveit (T)
Blå, gule seler/stjr, rekl