<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 Prøveløp
Prøveløp
Kaldblods 2140 m. Voltstart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -14 -0 -1 -0 -3 -13 800 2011: -22 -0 -0 -1 -9 -26 000
Vorset Jokern 2140 1 Plass 124 293
12 år SVART V v.Nordli Svarten K. Olsen Leangen Travbane 0 08/2 - 06 / 2 2140 37,5ag 588
e. Tranmælspila v. Dublan K. Olsen Leangen Travbane 0 27/12 - 03 / 9 1640 33,8a 447
Elin Risstad Olsen /Bosberg R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 23/11 - 04 / 5 2140 37,0ag 273
A. Wiborg Olaf Grostad Olsen A. Solhus Biri Travbane 0 09/10 - 07 / 12 2120 37,4 231
Ukjent A. Sjoner Nossum Travbane 0 01/8 - 02 / 2 1700 32,4 PK
2 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hjelset Marita 2 Plass 6 952
10 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Momarken Travbane 0 22/1 - 07 / 8 1680 37,3 g 162
e. Lissi Lånk v. Braute M. Olsen Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 12 2160 40,0 640
Marit Olsen-Magne Olsen M. Olsen Leangen Travbane - 21/10 - 01 / 4 2140 dg 208
M. Olsen M. Olsen Östersund 4 04/9 - 02 / 1 2140 39,0 g 572
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. M. Olsen Orkdal Tråvpark - 16/6 - 02 / 2 2100 dg PK
3 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -5 -1 -2 -0 -0 -33 462
Hjelset Frigg 3 Plass 33 462
6 år HUSKBRUN V v.Ulfrigg R. Olsson Hagmyren - 22/7 - 08 / 1 1640 dg 64
e. Hjelset Greina v. Greivin (S) R. Olsson Bergsåker - 13/3 - 03 / 1 2140 dg 51
Stall De Luze R. Olsson Bergsåker 2 20/2 - 09 / 1 2160 34,4 g 18
I. Asphaug Thomas Dahle (A) S. Eriksson Gävle 2 05/2 - 01 / 1 2160 34,6 43
rød med hvit ermstripe + reklame R. Olsson Gävle 1 08/1 - 05 / 1 2140 36,8 70
4 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Liheim Pluggen 4 Plass 53 363
11 år SVART V v.Schuvar O. Korssjøen Leangen Travbane 0 20/4 - 07 / 9 1640 33,0a 446
e. Gjølmes Trojah v. Troll Jahn O. Korssjøen Leangen Travbane 0 01/12 - 10 / 11 1640 36,2a 118
Olav Korssjøen /Vingelen E. Høitomt Momarken Travbane 0 17/6 - 05 / 1 2140 br arg 259
O. Korssjøen B. Goop Arvika 3 09/6 - 01 / 5 2520 32,3 130
svart m/røde sidefelt og ermstripe J. Dahl Arvika - 02/6 - 02 / 1 2100 dg 49
5 2012: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2011: -9 -0 -0 -0 -5 -12 500
Tranmælssvarta 5 Plass 54 500
7 år SVART HP v.Nordli Svarten K. Nordtømme Leangen Travbane 02/12 - 21 / 3 2140 03,8 B
e. Tranmæls Pia* v. Pålex K.* (S)
Marianne Landsem /Heimdal
K. Nordtømme
svart m/blå kile/ermfelt, hvit reklame
6 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lauvås Tussi 6 Plass 77 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten S. Wassberg Forus Travbane - 27/1 - 02 / 4 2060 dg r 51
e. Gli v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 3 24/1 - 05 / 11 2060 30,6 194
Amund Kvåle /Fannrem S. Wassberg Forus Travbane 1 30/12 - 01 / 4 2060 33,4 31
A. Solhus Harald Kvåle S. Wassberg Forus Travbane 1 16/12 - 02 / 13 2080 35,0 40
grønn m/lilla kvadrater T. Selvik Forus Travbane 1 18/11 - 07 / 5 2080 35,8 34
7 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -8 000 2010: -14 -5 -2 -1 -2 -120 000
Bokli Pia 7 Plass 235 827
8 år BRUN HP v.Bokli Balder N. Brækken Leangen Travbane 0 25/2 - 07 / 6 1640 34,8ag 347
e. Gikling Pia v. Pilmin G. Gundersen Biri Travbane 0 01/2 - 06 / 7 1609 36,5ag 264
Oddvar A. Gikling-Leif Egil Gikling N. Brækken Leangen Travbane 0 12/1 - 04 / 14 2180 33,1 g 745
A. Stensen Leif Egil Gikling L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 11 2100 dist ag 566
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Kristiansen Leangen Travbane - 26/11 - 03 / 6 1640 dg a 115
8 2018: -10 -0 -1 -1 -4 -28 533 2017: -17 -1 -2 -2 -5 -51 155
Mjølner Kari* 2160 1 Plass 159 385
11 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 07/7 - 21 / 2 2160 46,8 P
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 23/6 - 25 / 3 2160 52,1 B
Sverige
N. Brækken
blå m/grått sk.stykke, reklame
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -7 850
Viborg Prinsen 2 Plass 172 898
12 år BRUN V v.Prins Juventus H. Bragstad Nossum Travbane 04/10 - 19 / 2 1700 51,6 B
e. Åsela v. Åsrapp
Hjørdis Bragstad-Harald Bragstad
A. Nilsen Harald Bragstad (A)
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer
10 2012: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Junior Friggen 3 Plass 3 000
5 år BRUN V v.Kjøstad Jo J. Blekkan Leangen Travbane 21/12 - 19 / 2 2140 dgpp N
e. Aasfrigga v. Friggbest
Linda Ridderseth-Renate Ridderseth
O. Kjøsnes Anders Høgstad
grønn m/hvit rose,hvit/rød ermstr.+rek
11 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -0 -2 -0 -1 -17 000
Gromgut'n 4 Plass 110 985
8 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld T. Rygh Leangen Travbane 23/11 - 19 / 4 2140 55,6 g B
e. Rapplassi v. Åsrapp T. Rygh Orkdal Tråvpark 24/5 - 19 / 1 1700 13,2 g N
Arve Breimo-Toril Aune Breimo
T. Rygh Arve Breimo
marineblå/lilla. delt m/grønt belte.
12 2010: -4 -0 -1 -0 -1 -9 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høgly Tora 5 Plass 9 000
9 år BRUN HP v.Kjøstad Jo J. Blekkan Leangen Travbane 03/4 - 91 / 3 2140 dgpp N
e. Høgly Anna v. Braute
Torstein Opheim /Trondheim
J. Blekkan Torstein Opheim
blå m/rød ermstripe + rekl.
13 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -2 -0 -0 -0 -1 -800
Jerkil 6 Plass 800
4 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Bugge Leangen Travbane 23/11 - 19 / 6 2140 55,0 B
e. Troll Gro v. Rigel Jo
Veronica Bugge-Geir Bugge
V. Bugge
Blå med hvit V