<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V5-1


Kaldblods 1700 m. Tillegg 20 m ved vunnet 14.000 kr
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 30.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : 5-11 Trippel : 5-11-8 Plass : 5-11-8

1 2010: -11 -0 -0 -0 -6 -12 924 2009: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000
Faks Elden 1700 1 Plass 21 924
7 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/1 - 07 / 5 2140 br 144
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane 8 04/1 - 02 / 8 2100 38,2 g 235
Siv Homstvedt /Krøderen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 17/12 - 01 / 4 2100 37,9 63
G. Austevoll Siv Homstvedt G. Austevoll Drammen Travbane 5 30/11 - 01 / 6 2100 37,7 g 99
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/11 - 01 / 4 2140 br 49
2 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -0 -1 -1 -1 -16 000
Næskvikk 2 Plass 295 500
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/2 - 03 / 6 2140 35,8 g 100
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel G. Gundersen Momarken Travbane 2 08/12 - 01 / 3 2140 37,4 46
Mariann Erga Tjøtta /Bryne G. Gundersen Biri Travbane 27/11 - 21 / 11 2120 42,5 g P
G. Gundersen Olaf Sæthre G. Gundersen Biri Travbane 12/12 - 25 / 4 2100 55,0 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
3 2010: -3 -1 -0 -0 -0 -12 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lomelynet 3 Plass 12 000
6 år BRUN V v.Lannem Sjur A. Stensen Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 8 2140 37,1 g 68
e. Trøpila v. Pilmin G. Gundersen Biri Travbane 1 01/1 - 01 / 3 2100 37,7 61
Stall Lyngutta A. Stensen Biri Travbane 27/11 - 21 / 5 2100 39,5 P
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane 20/6 - 21 / 7 2120 39,3 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Marine Irven 4 Plass 18 500
11 år MELL.BR. V v.Marine Svarten T. Borg Bjerke Travbane 10/2 - 21 / 4 2160 38,7 P
e. Kileirva v. Grans Trygg K. Johansen Biri Travbane - 11/12 - 01 / 3 2100 dg 226
Ellen Helene Skaar /Hornnes V. Hop Drammen Travbane - 30/11 - 02 / 1 2100 dg 104
T. Borg Mona Lunde T. Borg Bjerke Travbane - 09/9 - 08 / 5 2140 dg 378
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 3 03/9 - 01 / 1 1700 35,8 94
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tekno Prinsen 5 Plass 158 061
8 år SVART H v.Lome Elden H. Holm Biri Travbane - 27/11 - 05 / 5 2100 dg r 202
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Høitomt Momarken Travbane 1 29/9 - 01 / 3 2140 38,5 37
Trude Andreassen /Mysen J. Blekkan Biri Travbane 0 26/6 - 01 / 6 2100 38,4 rg 47
E. Høitomt J. Blekkan Biri Travbane 23/1 - 21 / 4 2100 42,1 P
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Blekkan Biri Travbane 19/12 - 25 / 4 2100 50,2 B
6 2011: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2010: -13 -1 -1 -2 -5 -40 000
Smaragden 6 Plass 59 000
5 år BRUN V v.Elding G. Flåten Sørlandets Travpark 3 07/2 - 02 / 6 2160 37,5 g 65
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane - 22/1 - 02 / 5 2100 dg 172
Einar Askvik-Ole Henrik Askvik G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 20/11 - 01 / 1 2100 36,9 g 24
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane - 13/11 - 01 / 2 2100 dg 44
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 02/10 - 20 / 6 2120 39,7 g P
7 2010: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2009: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Telly Lu 7 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Bokli Eld H. Eggen Bjerke Travbane 7 10/2 - 03 / 1 2140 36,8 g 476
e. Snerta v. Ilmin V. Bakkeli Momarken Travbane 0 19/1 - 03 / 4 2160 37,1 276
Vidar Bakkeli /Skedsmokorset V. Bakkeli Biri Travbane 0 27/11 - 08 / 10 1620 dist 211
H. Eggen Vidar Bakkeli (T) A. Stensen Biri Travbane 4 06/11 - 10 / 10 2120 37,3 163
svart m/hvitt skulderstykke røde seler A. Stensen Biri Travbane 0 11/9 - 08 / 11 2120 39,3 g 451
8 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -3 -1 -0 -1 -52 500
Helge Trollet 8 Plass 154 100
9 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 10/2 - 03 / 9 2140 35,9 149
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Høitomt Jarlsberg Travbane 22/1 - 20 / 6 2120 38,7 g P
Stall Ki-Ro E. Høitomt Momarken Travbane - 12/1 - 07 / 2 2140 dg 88
C. Antonsen Kjell Teigen (B) C. Antonsen Drammen Travbane - 04/1 - 02 / 1 2100 dg 106
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 4 20/12 - 02 / 2 2140 36,2 181
9 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 9 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten G. Flåten Bjerke Travbane - 10/2 - 03 / 11 2160 dg 303
e. Aaby Lina v. Auvin (S) K. Kvasnes Momarken Travbane 4 19/1 - 03 / 13 2160 36,8 r 173
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk G. Flåten Momarken Travbane - 12/1 - 07 / 3 2140 dg 33
F. Hamre Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 22/10 - 01 / 2 2100 35,6 g 145
Delt mørkblå/lysblå, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane - 18/10 - 01 / 11 2120 dg 249
10 2012: -19 -1 -0 -0 -5 -31 500 2011: -10 -0 -0 -2 -4 -21 000
Holt Gleda 10 Plass 69 000
7 år SVART HP v.Schuvar T. Borg Sørlandets Travpark - 24/1 - 02 / 5 2140 dg 184
e. Aumina v. Auvin (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 0 17/1 - 02 / 4 2100 38,2 g 282
Sigbjørn Baann /Sannidal G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 10/1 - 02 / 2 2140 38,6 g 240
K. Malmin Sigbjørn Baan V. Hop Drammen Travbane 0 07/12 - 02 / 7 1700 38,9 g 114
Mørk blå med gul reklame/bånd T. Solberg Klosterskogen Travbane - 24/11 - 03 / 3 2100 dg a 32
11 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 1720 1 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Stenberg Drammen Travbane 1 15/2 - 02 / 11 1720 33,5 58
e. Valle Terna v. Metsgar G. Stenberg Biri Travbane 3 05/2 - 01 / 12 2120 36,8 g 103
John Lars Stende-May-Lisbet Stende G. Stenberg Jarlsberg Travbane 3 22/1 - 02 / 12 2120 34,3 928
G. Stenberg John Lars Stende G. Stenberg Jarlsberg Travbane 4 18/12 - 02 / 10 2120 36,7 84
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame T. Lindbak Bjerke Travbane 0 19/11 - 03 / 7 1609 34,4a 135
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvikk Anto S.E. 2 Plass 30 041
12 år BRUN V v.Friggbest O. Sagholen Biri Travbane 6 12/2 - 01 / 9 2120 36,6 57
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Sagholen Momarken Travbane 5 09/2 - 03 / 7 1640 32,7a 193
Tonje Johanne Eng /Løken I. Melby Momarken Travbane 31/1 - 21 / 6 2160 39,1 P
O. Sagholen R. Kruse Momarken Travbane 7 17/3 - 05 / 11 2160 36,6 163
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 5 16/10 - 04 / 12 1609 32,9a 285
13 2010: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -8 -0 -1 -2 -1 -17 000
Cuba Perla 3 Plass 17 000
5 år BRUN HP v.Lundfrigg O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 15/2 - 02 / 2 1700 dist g 96
e. Vinita v. Ekvinn O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 16/12 - 09 / 4 1640 35,3 71
Dag Erik Stordal-Annette Stordal G. Gundersen Drammen Travbane 7 07/12 - 02 / 2 1700 38,5 199
O. Mikkelborg Annette Stordal (A) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 03 / 4 2100 39,2ag 131
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Austevoll Drammen Travbane 0 16/11 - 02 / 6 2100 37,5 g 61
14 2010: -9 -2 -1 -1 -2 -42 500 2009: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Valle Luna 4 Plass 46 500
5 år BRUN HP v.Høiby Knekten G. Gundersen Drammen Travbane 8 15/2 - 02 / 6 1720 35,1 g 81
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* K. Johansen Biri Travbane 5 29/1 - 02 / 7 2120 35,5 g 168
Annette Stordal /Lierskogen G. Gundersen Drammen Travbane 11/1 - 11 / 3 2100
D. Dalen Annette Stordal (A) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 08/1 - 01 / 5 2120 38,1 25
Svart m/rekl. på oransje skråbånd R. Klausen Drammen Travbane 0 11/5 - 01 / 5 2100 38,9 g 1507
15 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Snilli 5 Plass 51 500
11 år BRUN HP v.Gam Vinter S. Helmen Biri Travbane 4 12/2 - 01 / 6 2120 34,6 146
e. Eldperla* v. Elding S. Helmen Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 02 / 4 2100 34,9 339
Sigurd Helmen-Marte Helmen /Gran S. Helmen Biri Travbane 4 06/11 - 02 / 9 2120 34,2 344
S. Helmen S. Helmen Momarken Travbane 0 20/10 - 07 / 7 2160 34,4 g 257
grønn m/brunt hestehode K. Johansen Bjerke Travbane 1 26/8 - 09 / 1 2140 34,5 g 50