<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:36 DD-1
V65-5


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 425.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : 7-2 Trippel : 7-2-6 Plass : 7-2-6

1 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 2100 1 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 2 10/2 - 06 / 3 1609 26,8a 70
e. Oddevinni v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 10 / 13 2640 31,7 58
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/1 - 03 / 4 2100 29,3a 16
E. Høitomt Bjørn Larsen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 06/1 - 06 / 7 2100 30,4ag 28
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/12 - 06 / 14 2200 30,7 g 23
2 2010: -6 -1 -1 -0 -1 -36 000 2009: -13 -0 -2 -3 -2 -130 000
Komnes Bella 2 Plass 442 000
5 år BRUN HP v.Spikeld K. Johansen Drammen Travbane 0 13/2 - 06 / 7 2140 29,3 g 334
e. Bellinga v. Atom Vinter L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 22/1 - 09 / 11 2140 br 34
Jahn Schou /Bjørkelangen L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 08/1 - 08 / 8 2100 29,0a 53
K. Johansen Stig Ingar Fossen (B) L. Kolle Bjerke Travbane 0 23/12 - 10 / 13 2680 31,9 210
Svart m/hvitt sk.stk og ermer, reklame L. Kolle Momarken Travbane 3 21/11 - 08 / 10 1640 28,0a 156
3 2010: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000 2009: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Ulsrud Nino 3 Plass 414 500
8 år BRUN H v.Lykkemin H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 08 / 5 1700 29,5 g 126
e. Melnes Tara v. Sentan H. Nordland Momarken Travbane 5 31/1 - 06 / 10 2140 29,7a 358
Gidkse Borge Kolltveit /Fedje H. Nordland Biri Travbane 4 15/1 - 03 / 4 2100 31,4ag 66
H. Nordland H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 08 / 5 2100 34,0a 249
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 03 / 2 1609 26,8ag 1025
4 2010: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2009: -8 -0 -1 -2 -3 -38 000
Djuven 4 Plass 372 000
7 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 07/2 - 06 / 1 2140 29,0 51
e. Nesbrit v. Lasso* (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 23/1 - 03 / 1 2100 31,4a 198
Eirik Djuve /Sola T. Borg Bjerke Travbane 5 16/12 - 06 / 8 1609 29,2a 501
T. Borg Morten Einang (B) V. Hop Momarken Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2140 31,6a 191
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 15/11 - 05 / 7 2100 30,6a 40
5 2011: -5 -0 -0 -1 -0 -9 000 2010: -18 -1 -0 -1 -6 -73 232
Bravo Eldona 5 Plass 463 661
13 år MØRKBR HP v.Elding H. Eggen Momarken Travbane 4 06/2 - 05 / 9 1640 26,4a 784
e. Ledona v. Eldon H. Eggen Momarken Travbane 0 31/1 - 06 / 2 2140 br a 124
Bjørn Dingstad /Kråkstad H. Eggen Biri Travbane 1 15/1 - 03 / 8 2100 30,7a 102
H. Eggen Bjørn Dingstad H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 08 / 2 2100 br a 79
svart m/hvitt skulderstykke røde seler H. Eggen Bjerke Travbane 0 30/12 - 06 / 3 1609 28,8ag 97
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -5 -1 -0 -2 -1 -43 000
Tun Eld 6 Plass 478 500
10 år BRUN H v.Elding E. Høitomt Biri Travbane 29/1 - 21 / 2 2100 30,4 P
e. Dub Vina v. Dublan E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/5 - 05 / 1 2100 28,0a 19
Haaken Helgestad /Skreia T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 15/4 - 05 / 3 2100 27,7ag 50
T. Wollebæk Haaken Helgestad (B) T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 10/12 - 04 / 2 2100 28,0ag 55
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane 0 07/11 - 03 / 9 2640 33,8 g 21
7 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 7 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 13/2 - 05 / 10 2520 29,5 g 122
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 30/1 - 10 / 15 2640 29,3 192
Team Johnsen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 22/1 - 09 / 10 2140 29,3 g 67
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 02/1 - 10 / 5 2100 29,4 195
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 1 18/12 - 08 / 1 2140 29,3 158
8 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -13 -1 -0 -2 -4 -37 000
Perle Pojken* (S) 8 Plass 442 179
14 år FUKS V v.Perle Troll G. Austevoll Momarken Travbane 3 31/1 - 06 / 9 2140 29,5a 91
e. Klockar Granara* (S) v. Granar (S) C. Lindblom Färjestad 0 18/1 - 06 / 3 2160 28,1 234
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 1 30/12 - 06 / 1 1609 28,3a 65
H. Holm Christoffer Gustafsson H. Holm Bjerke Travbane 0 16/12 - 06 / 6 1609 29,4a 352
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 25/11 - 05 / 6 2100 29,9a 421
9 2012: -8 -0 -0 -0 -1 -3 500 2011: -17 -0 -5 -1 -4 -82 225
Oppegards Pilen 9 Plass 546 875
10 år MØRKBR H v.Minpil E. Høitomt Momarken Travbane 4 31/1 - 06 / 1 2140 29,6a 114
e. Smart Rosalita v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 15/1 - 03 / 2 2100 31,6a 64
Trygve K. Håvardstun /Os Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 27/11 - 07 / 10 1620 28,0 153
Ø. Ruttenborg Bjørn Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 06/11 - 03 / 7 2100 30,7a 273
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 16/10 - 05 / 8 2100 30,4a 234
10 2010: -5 -0 -1 -1 -1 -25 545 2009: -16 -2 -2 -2 -6 -181 600
Snøvit* (S) 10 Plass 339 325
11 år BORKET HP v.Slogum Bjørn G. Gundersen Momarken Travbane 6 31/1 - 06 / 11 2140 30,2a 37
e. Troll Nikla* v. Troll Jahn M. Jakobsson Färjestad 2 18/1 - 06 / 4 2160 26,9 254
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 5 28/12 - 09 / 7 1660 28,0 229
G. Gundersen Olle Nilsson (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 16/12 - 06 / 4 1609 28,9a 113
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Aarum Färjestad 2 23/11 - 05 / 3 2160 29,2 30
11 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -3 -2 -5 -67 000
Spang Odin 11 Plass 454 700
12 år BRUN V v.Spang Best G. Austevoll Momarken Travbane 5 06/2 - 05 / 6 1640 26,5a 394
e. Spang Perla v. Elding D. Dalen Momarken Travbane 0 31/1 - 06 / 6 2140 30,3a 173
Hans Magne Herleikplass /Veggli G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 08/1 - 08 / 1 2100 31,0a 46
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) K. Johansen Bjerke Travbane 6 30/12 - 06 / 12 1609 28,7a 174
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 6 16/12 - 06 / 2 1609 29,2ag 61
12 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -14 -0 -2 -2 -4 -85 860
Våler Best 12 Plass 782 360
12 år MØRKBR V v.Spang Best H. Holm Biri Travbane 29/1 - 06 / 7 2100
e. Dally Jerka v. Lund Jerker H. Holm Bjerke Travbane 3 23/1 - 03 / 6 2100 29,4a 345
Ina Marie Killingmo-Geir Veiland H. Holm Drammen Travbane 2 04/1 - 04 / 3 1700 28,9a 253
O. Sagholen Tormod Rundhaugen (B) H. Holm Biri Travbane 0 30/10 - 04 / 12 2100 31,0a 329
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl T. Wollebæk Biri Travbane 0 16/10 - 05 / 6 2100 31,7a 70