<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 DD-2
V5B-5


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 875.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -8 -1 -0 -2 -3 -49 480 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 1 Plass 2 327 797
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Bergløf Färjestad 1 18/1 - 06 / 6 2180 25,5 130
e. Korenka* v. Korbest G. Austevoll Bjerke Travbane 4 23/12 - 10 / 9 2680 29,1 123
Sverige S. Søderkvist Solvalla - 22/11 - 07 / 4 2160 dg g 167
Gunnar Austevoll (T) Mats Andersson (T) G. Gundersen Biri Travbane 7 14/11 - 10 / 1 2100 27,9 69
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re A. Stensen Bjerke Travbane 0 28/10 - 10 / 12 2160 26,9 g 116
2 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -25 -3 -3 -2 -6 -177 302
Kjølstad Spik 2 Plass 1 042 483
11 år LYSBRUN V v.Spikeld O. Kjøsnes Leangen Travbane 5 25/1 - 02 / 7 1660 28,7 568
e. Lundby Stjerna v. Slogum Tor O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 09/1 - 10 / 5 2160 27,4 456
Joar Tronsgård-Hilde Valset O. Kjøsnes Leangen Travbane 4 14/12 - 05 / 7 1640 30,2a 402
Jomar Blekkan (T) Hilde Valset D. Nilsen Leangen Travbane 7 29/11 - 06 / 11 2220 27,6 359
blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 2 09/11 - 08 / 9 2220 27,4 63
3 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Steinsvad Eld 3 Plass 829 000
14 år BRUN H v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 30/12 - 25 / 3 2160 33,4 P
e. Steinsvadjenta v. Alm Rigel G. Gundersen Bjerke Travbane 16/12 - 22 / 4 2140 dgpp N
Morten Antonsen /Gran K. Malmin Bjerke Travbane - 20/2 - 07 / 12 1609 dg a 142
Olav Mikkelborg (T) Alf Stordal (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 9 1700 br g 267
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 09 / 7 2100 30,5 100
4 2010: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2009: -8 -1 -0 -0 -4 -31 500
Drav Spinn 4 Plass 843 006
11 år BRUN H v.Golan E. Høitomt Momarken Travbane 0 31/1 - 07 / 1 1640 26,0a 149
e. Drav Bonny v. Troll Jahn E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 24/1 - 08 / 3 2140 28,0 277
Stall Spinnvilt E. Høitomt Leangen Travbane 6 14/12 - 05 / 9 1640 30,4a 142
Andre H. Stensen (T) Sigbjørn Kolnes (T) M. Helland Sørlandets Travpark 0 25/10 - 06 / 5 1640 27,8 102
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 08/10 - 04 / 4 1100 nc a 49
5 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -1 723 2011: -18 -1 -2 -2 -5 -58 383
Rubin* 5 Plass 899 414
11 år RØD H v.Bodbæckspålle* (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/1 - 03 / 3 1609 27,3a 69
e. Bjørna v. Braute C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 04 / 1 2100 28,8 g 158
Sverige C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 20/11 - 04 / 2 2100 30,3ag 103
Cato Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 0 01/11 - 06 / 9 2140 29,3ag 205
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 10 2100 27,1a 63
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 6 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Klosterskogen Travbane 0 17/12 - 04 / 5 2100 30,0 g 26
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Bjerke Travbane 0 04/11 - 06 / 11 1609 26,7a 101
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Sagholen Sørlandets Travpark 0 17/10 - 10 / 13 2160 26,5 327
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Sørlandets Travpark 5 11/10 - 05 / 1 2140 28,2 g 36
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 29/9 - 08 / 9 1640 br ag 64
7 2012: -6 -0 -0 -2 -1 -32 500 2011: -9 -1 -0 -0 -3 -24 000
Ellestad Rubin 7 Plass 850 500
12 år BRUN V v.Spang Best E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/11 - 06 / 4 2140 br a 196
e. Palma v. Alm Rigel V. Hop Bjerke Travbane 0 21/10 - 07 / 5 1609 25,6a 471
Ragnhild Gjengedal /Gol V. Hop Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 04 / 3 2100 25,7a 355
Dag-Sveinung Dalen (S) Heidi Moen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 05/8 - 05 / 3 2100 27,0a 313
Svart m/rekl. på oransje skråbånd V. Hop Momarken Travbane 5 31/7 - 04 / 3 2140 27,3ag 423
8 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -22 -3 -2 -1 -8 -86 000
Valle Verner 8 Plass 957 350
10 år SVART V v.Moe Odin T. Lindbak Bjerke Travbane 4 13/1 - 03 / 8 1609 27,1a 96
e. Skreia v. Korulv T. Lindbak Bjerke Travbane 6 25/11 - 06 / 2 1609 26,5a 128
Margrethe Smestad /Steinkjer T. Lindbak Momarken Travbane 6 01/11 - 06 / 8 2140 28,1ag 121
Geir Vegard Gundersen (T) Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 3 23/10 - 09 / 2 2100 27,8ag 69
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Lindbak Bjerke Travbane - 07/10 - 07 / 3 2100 dg a 38
9 2010: -5 -0 -0 -0 -4 -10 616 2009: -12 -0 -1 -2 -2 -56 500
Hellin Best 9 Plass 629 641
12 år MØRKBR V v.Alm Hellin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 13/1 - 03 / 1 1609 27,1a 163
e. Hegebest v. Korbest J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 11/12 - 03 / 5 1609 26,3a 716
Åge Johansen /Grålum K. Johansen Biri Travbane 0 27/5 - 06 / 8 2100 26,3a 262
Hans Chr. Holm (T) Åge Johansen K. Johansen Momarken Travbane 0 19/5 - 05 / 10 2160 27,9 246
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 28/4 - 07 / 13 1660 26,9 186
10 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -14 -1 -0 -0 -8 -29 891
Åspe Kvikk 10 Plass 603 267
14 år MØRKBR H v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/1 - 03 / 4 1609 27,3a 413
e. Åspe Rosa v. Reitlappen T. Wollebæk Biri Travbane 0 11/12 - 06 / 5 2120 br g 314
Lisa Irene Johannessen /Fauske J. Undem Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 06 / 9 1609 29,1a 459
Tor Wollebæk (T) Alf Stordal (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 04 / 2 2100 32,0 g 320
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl J. Undem Sørlandets Travpark 5 22/11 - 05 / 10 2160 29,2 466
11 2010: -4 -0 -0 -1 -2 -15 348 2009: -34 -4 -5 -5 -9 -165 636
Pave Eldmina 11 Plass 801 279
12 år MØRKBR HP v.Elding A. Gresseth Leangen Travbane 4 01/2 - 01 / 8 2200 29,7 86
e. Pave Toddina v. Toddy J. Kontio Bergsåker 6 16/1 - 07 / 3 2140 27,7a 651
John Mogset /Storås M. Melander Bergsåker 4 25/12 - 03 / 1 2160 29,6 185
Eirik Høitomt (T) John Mogset M. Melander Bergsåker 2 18/12 - 02 / 2 2160 29,0 79
Hvit m/svarte ermer, reklame S. Røste Romme 6 20/11 - 06 / 1 2200 28,8 518
12 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -18 -0 -2 -1 -5 -44 000
Lomevilja 12 Plass 864 500
10 år BRUN HP v.Spikeld A. Mehla Klosterskogen Travbane 3 17/12 - 04 / 9 2120 28,4 221
e. Lomesokka v. Lappe Troll* L. Thue Bjerke Travbane - 02/12 - 09 / 8 2180 dg 221
Erling Hasle /Lomen H. Søfteland Bergen Travpark 3 26/11 - 02 / 1 1600 27,7a 255
Morten M. Ottersen (T) Erling Hasle L. Thue Biri Travbane 3 14/11 - 01 / 2 1600 26,9 196
grå m/grønt skulderstykke + reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 6 05/11 - 06 / 10 2100 28,4a 317