<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 DD-1
V5-4


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 135.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : 2-1 Trippel : 2-1-6 Plass : 2-1-6

1 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -6 -13 000
Strands Pialotta 1609 1 Plass 186 000
10 år BRUN HP v.Pål Even L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 17/1 - 09 / 12 1620 32,5 143
e. Kos Besta v. Kos Knekten L. Kolle Momarken Travbane 0 12/1 - 03 / 7 1640 32,0a 159
Elin Fadum-Kjell-Kristian Fadum O. Østre Bjerke Travbane 0 18/11 - 05 / 11 2100 35,1a 246
G. Gundersen Geir Kihle (T) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 04 / 13 2120 31,8 g 552
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 09/10 - 02 / 13 2120 31,9 200
2 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 2 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo L. Kolle Bjerke Travbane 1 23/1 - 08 / 1 2100 30,4a 117
e. Eld Mai v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 02/1 - 07 / 7 2100 33,0ag 91
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Bjerke Travbane 1 23/12 - 02 / 4 1609 31,2a 40
L. Kolle Erik Skaug (A) L. Kolle Bjerke Travbane 5 16/12 - 01 / 1 2140 33,5 64
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/10 - 02 / 8 1640 33,8 58
3 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -0 -1 -5 -18 000
Bestjar 3 Plass 139 480
13 år MØRKBR V v.Spang Best J. Rundberget Biri Travbane 3 15/1 - 06 / 6 2100 32,5a 197
e. Hapi Tana v. Hapi J. Rundberget Biri Travbane 4 01/1 - 07 / 5 2100 34,5a 76
Stall K.K´s J. Rundberget Biri Travbane 5 04/12 - 02 / 7 2100 32,1a 357
J. Rundberget Kari Thue L. Thue Bjerke Travbane 5 14/10 - 09 / 4 2160 33,0 85
blå m/hvitt skulderstykke & seler J. Rundberget Biri Travbane 6 02/10 - 04 / 11 2100 30,5a 696
4 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -9 -0 -0 -0 -3 -6 500
Ingrid 4 Plass 113 911
11 år BRUN HP v.Spiktoto V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 6 1700 33,0 g 205
e. Haakerappa v. Åsrapp V. Hop Bjerke Travbane 7 29/7 - 04 / 3 1640 31,9 441
Bjørn Måleng-Sigrun Måleng /Spydeberg V. Hop Klosterskogen Travbane 6 21/7 - 04 / 8 1700 32,0a 150
G. Austevoll Bjørn Måleng G. Austevoll Momarken Travbane 5 14/7 - 06 / 8 1640 30,4ag 542
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Horpestad Årjäng 0 20/6 - 09 / 1 1640 30,1ag 285
5 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -0 -2 -0 -6 -34 500
Prins Edvart 5 Plass 165 642
10 år SVART V v.Prins Vinter H. Holm Drammen Travbane 4 22/12 - 05 / 9 1700 31,1a 118
e. Øyprinsessa v. Glup H. Holm Momarken Travbane 6 15/12 - 05 / 9 1640 31,0a 127
Elin Andersgård Helle-Even Andersgård Helle H. Holm Momarken Travbane 3 14/7 - 06 / 1 1640 29,9a 103
H. Holm Elin Andersgård Helle H. Holm Biri Travbane 6 01/5 - 05 / 3 1609 27,9a 324
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl C. Bråthen Biri Travbane 0 12/12 - 01 / 3 2120 33,9 211
6 2010: -11 -0 -1 -2 -1 -17 000 2009: -12 -1 -2 -0 -2 -33 000
Lille Molly 6 Plass 125 800
8 år LYSBRUN HP v.Mentor Mollyn V. Hop Bjerke Travbane 13/1 - 02 / 4 1640
e. Granli Lill v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 2 07/1 - 02 / 6 1609 31,1ag 88
Marion Langhelle /Byglandsfjord V. Hop Jarlsberg Travbane 2 18/12 - 05 / 11 1609 29,6a 312
V. Hop Jan Arve Bæckensten T. Borg Jarlsberg Travbane 7 04/12 - 03 / 4 2120 33,4 g 502
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Heisholt Sørlandets Travpark 0 22/11 - 07 / 3 2140 34,2 238
7 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Polar Høvding* 7 Plass 223 161
8 år MØRKBR V v.Lome Elden C. Antonsen Bjerke Travbane - 23/1 - 08 / 3 2100 dg a 42
e. Skoglilja v. Finstad Per C. Antonsen Bjerke Travbane 1 07/1 - 02 / 1 1609 31,1a 15
Sverige C. Antonsen Momarken Travbane 4 28/12 - 05 / 7 2140 32,6 g 30
C. Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane - 19/12 - 04 / 3 2100 dg 67
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 07 / 8 2120 30,4 189
8 2011: -10 -0 -1 -0 -5 -22 500 2010: -23 -0 -2 -2 -4 -35 000
Markant 8 Plass 147 200
10 år BRUN V v.Lykke Gutten E. Høitomt Biri Travbane 0 29/1 - 04 / 5 1609 32,6a 151
e. Nelle v. Atom Vinter S. Nervik Biri Travbane 0 30/10 - 07 / 2 1609 31,5a 303
Tore Lereng /Gjøvik S. Nervik Biri Travbane 0 16/10 - 09 / 5 1600 33,6 g 547
K. Malmin Tore Lereng A. Tandberg Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 11 2100 33,8ag 626
Mørk blå med gul reklame/bånd A. Mehla Drammen Travbane - 28/9 - 05 / 9 2500 dg 434
9 2011: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2010: -28 -3 -5 -5 -13 -274 500
Stumne Saga 9 Plass 364 700
10 år SVART HP v.Spang Best O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 20/1 - 04 / 1 2140 31,6 39
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 12/1 - 03 / 8 1640 30,6a 26
Merete Viksås /Roa O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 04/1 - 09 / 9 2120 34,1 168
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Mikkelborg Bjerke Travbane 16/12 - 22 / 3 2140 33,3 P
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/8 - 05 / 8 2100 32,8ar 68
10 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -59 183 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 10 Plass 1 194 641
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Bjerke Travbane 6 16/12 - 01 / 3 2140 33,9 g 62
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 05/9 - 07 / 7 2160 32,7 547
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Åmål 5 07/8 - 01 / 3 2080 30,8a 148
H. Kulblik H. Kulblik Rättvik 4 27/7 - 10 / 1 2140 30,7a 57
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj E. Bergløf Färjestad 6 01/6 - 09 / 5 2180 29,4 g 164