<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:00 Prøveløp
Prøveløp
Kaldblods 2160 m. Voltstart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 2160 1 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld N. Holm Momarken Travbane 01/11 - 26 / 3 2160 58,5 B
e. Maurstad Mi v. Spang Best
Hans Ingar Mjølnerød /Halden
N. Holm Hans Ingar Mjølnerød
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
2 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Igelstjerna 2 Plass 0
9 år SVART HP v.Ulsrud Igel P. Arvesen Momarken Travbane 19/1 - 21 / 7 2160 dgpp N
e. Findal Stjerna v. Elding P. Arvesen Drammen Travbane 11/1 - 22 / 4 2120 dgpp N
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane - 08/12 - 01 / 6 2160 dg 240
P. Rakkestad Per Arvesen (A) P. Arvesen Jarlsberg Travbane - 20/11 - 01 / 8 2120 dg 821
blå m/røde hvite todelte ermer. P. Arvesen Momarken Travbane 0 01/11 - 01 / 2 2140 dist g 679
3 2010: -7 -2 -0 -0 -2 -32 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Julie Løva 3 Plass 79 005
8 år SVART HP v.Nordli Svarten R. Kruse Bjerke Travbane 2 31/10 - 01 / 7 2100 33,2a 58
e. Toddy Løva v. Toddy R. Kruse Bjerke Travbane 1 25/10 - 03 / 12 1609 30,5a 79
Christian Mysen-Robert Kruse R. Kruse Drammen Travbane 6 27/8 - 08 / 4 2100 32,2 57
R. Kruse Christian Mysen R. Kruse Kala Landbane 1 14/8 - 07 / 5 1900 31,3a 72
Rød m/hvite ermer, rekl. på hv.bånd R. Kruse Momarken Travbane 3 17/4 - 03 / 6 2140 32,2a 256
4 2016: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -4 000
Horgen Svarten 4 Plass 349 198
14 år SVART V v.Spang Best O. Sagholen Bjerke Travbane 0 05/2 - 03 / 11 1609 dist a 152
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Sagholen Momarken Travbane - 30/9 - 03 / 9 1640 dg a 54
Haakon Ydersbond /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 1 2100 31,0a 117
G. Austevoll Arnulf Ødegård O. Sagholen Bjerke Travbane 2 20/8 - 03 / 5 2140 31,8 93
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re O. Sagholen Momarken Travbane 0 02/8 - 05 / 14 2160 35,7 177
5 2011: -7 -0 -0 -1 -4 -18 500 2010: -19 -1 -2 -1 -8 -72 601
Vesle Marte 5 Plass 125 003
10 år BRUN HP v.Lykke Gutten F. Hamre Drammen Travbane 0 01/6 - 02 / 11 2540 35,0 339
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Sagholen Bjerke Travbane 0 13/5 - 08 / 13 2160 35,9 g 277
Marita Helle Tangen M. Jakobsson Färjestad 0 22/2 - 10 / 2 2160 39,7 g 50
G. Antonsen Marita Helle Tangen (A) O. Sagholen Drammen Travbane - 10/11 - 03 / 1 2100 dg a 280
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 07 / 3 2600 35,8 120
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvikk Anto S.E. 6 Plass 30 041
12 år BRUN V v.Friggbest R. Kruse Momarken Travbane 7 17/3 - 05 / 11 2160 36,6 163
e. Kvikki v. Lund Jerker R. Kruse Bjerke Travbane 5 16/10 - 04 / 12 1609 32,9a 285
Tonje Johanne Eng /Løken R. Kruse Bjerke Travbane 6 03/10 - 03 / 11 1609 34,0a 380
I. Melby Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 5 11/9 - 03 / 12 1609 34,5a 258
svart m/gult/sv sk.stk,gule seler G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/8 - 03 / 1 1609 34,2a 108
7 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Finella 7 Plass 0
3 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 05/5 - 25 / 1 2140 53,4 B
e. Fiona v. Pajaprins
Stian Eilefsen /Skiptvet
S. Eilefsen
Blå m/hvite sk./ermfelt,gr.bånd,rekl