<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 V5-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 250.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : 7-8 Trippel : 7-8-2 Plass : 7-8-2

1 2010: -13 -0 -0 -0 -6 -16 000 2009: -19 -0 -1 -5 -6 -85 000
Even Bajaz 1640 1 Plass 202 200
7 år SVART V v.Pål Even K. Johansen Bjerke Travbane 5 20/1 - 03 / 9 1609 29,9a 195
e. Gjømle Mii v. Alm Kvik J. Brenden Klosterskogen Travbane 0 17/12 - 03 / 8 2100 32,5a 285
Lene Schau Josten /Lier J. Brenden Drammen Travbane 3 16/11 - 06 / 1 1700 30,1a 263
C. Antonsen Jan Per Brenden (T) J. Brenden Klosterskogen Travbane 0 10/11 - 05 / 7 1700 31,9ag 153
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. J. Brenden Bjerke Travbane - 15/10 - 02 / 5 1609 dg 167
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 2 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 5 19/1 - 08 / 9 2140 30,6ag 37
e. Kalsstjerna v. Korbest G. Flåten Drammen Travbane 1 04/1 - 06 / 8 2100 32,0a 56
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland G. Flåten Bjerke Travbane 4 23/12 - 06 / 15 2200 30,3 219
G. Flåten Thore Hansen G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 10/12 - 04 / 7 2100 30,9a 27
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 28/11 - 02 / 11 1700 31,5ag 107
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Maias Evita 3 Plass 266 941
12 år SVART HP v.Pål Even J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 28/12 - 09 / 2 1640 30,7 465
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 05 / 12 1620 30,4 116
Venke Øyan Hansen /Sortland J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 4 28/11 - 10 / 7 2120 32,9 188
J. Mjølnerød Tormod Rundhaugen (B) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 21/11 - 08 / 2 1640 28,9a 133
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 3 19/9 - 06 / 5 1700 27,5a 90
4 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -16 -1 -0 -1 -6 -39 000
Nordli Vinni 4 Plass 237 250
7 år SVART HP v.Elding E. Høitomt Momarken Travbane 0 19/1 - 08 / 6 2140 30,9a 166
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten E. Høitomt Momarken Travbane - 28/12 - 09 / 5 1640 dg 208
Rune Erga-Johannes Wiig E. Høitomt Drammen Travbane 3 19/12 - 03 / 2 1700 29,8a 47
E. Høitomt Kjell Teigen (B) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 05 / 10 1620 29,8 g 130
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Momarken Travbane 4 10/11 - 04 / 11 1640 30,3a 50
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -7 -0 -0 -0 -1 -4 000
Gjønni Perla 5 Plass 155 501
8 år BRUN HP v.Elding G. Stenberg Bjerke Travbane 0 20/1 - 03 / 3 1609 30,6a 604
e. Gjønni Diva v. Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 13/1 - 02 / 12 1640
Olaf Moldal /Birkeland P. Sem Bjerke Travbane 5 06/1 - 04 / 11 1609 31,2a 479
P. Sem P. Sem Drammen Travbane 3 22/12 - 05 / 1 1700 30,2a 190
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 05 / 5 1600 31,6 g 451
6 2013: -23 -0 -0 -1 -8 -30 000 2012: -19 -1 -2 -1 -9 -75 500
Ingerøvin 6 Plass 497 500
8 år SVART H v.Lauvin G. Gundersen Momarken Travbane 6 19/1 - 08 / 8 2140 30,8ag 203
e. Mørtvedt Mari v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 4 06/1 - 06 / 12 2100 31,3a 461
Annette Nancy Hoem /Kleppe G. Gundersen Bjerke Travbane 7 23/12 - 06 / 11 2200 31,0 g 209
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Biri Travbane 1 18/12 - 05 / 9 2100 31,0a 54
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 4 1700 32,6ag 175
7 2011: -8 -2 -3 -1 -1 -71 000 2010: -13 -4 -1 -3 -2 -125 000
Lars Even 7 Plass 386 500
8 år SVART V v.Pål Even K. Johansen Bjerke Travbane 1 13/1 - 02 / 10 1660 29,7 38
e. Åslinn v. Alm Svarten K. Johansen Biri Travbane 1 01/1 - 08 / 5 1609 28,0a 25
Vidar Rugsveen /Biri K. Johansen Bjerke Travbane 2 20/12 - 04 / 5 1609 28,6a 68
K. Johansen K. Johansen Biri Travbane 2 27/11 - 07 / 3 1600 28,3 251
Svart m/hvitt sk.stk og ermer, reklame K. Johansen Drammen Travbane 0 22/9 - 01 / 7 1700 31,2ag 143
8 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -1 -1 -1 -15 326
Tjuragutten 8 Plass 431 358
13 år BRUN V v.Bork Rigel B. Humborstad Bjerke Travbane 4 26/1 - 05 / 5 1609 28,8a 36
e. Lykke Gunn v. Lykkebron* B. Humborstad Färjestad 2 11/1 - 07 / 1 1640 28,5a 92
Stall Marie T.H. B. Humborstad Biri Travbane 4 01/1 - 08 / 10 1609 28,6a 331
B. Humborstad B. Humborstad Drammen Travbane 2 19/12 - 03 / 8 1700 29,6a 97
svart m/gult belte & ermring. J. Blekkan Biri Travbane - 27/11 - 07 / 4 1600 dv2 75
9 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 9 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Drammen Travbane 2 11/1 - 09 / 8 2120 31,5 134
e. Dag Riga v. Alm Rigel B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/12 - 09 / 6 1640 31,5 g 327
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia B. Steinseth Biri Travbane 3 18/12 - 05 / 7 2100 31,1a 197
B. Steinseth Jens Ivar Fjellhaug (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 02/12 - 04 / 1 2100 29,6a 107
rød m/hvit krage og mansjetter, reklam A. Mehla Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 09 / 6 2120 31,2 141
10 2013: -22 -3 -2 -4 -5 -155 791 2012: -19 -2 -4 -2 -8 -256 045
Sarpsfoss* 10 Plass 793 795
10 år HUSKBRUN H v.Pål Even N. Holm Momarken Travbane 0 19/1 - 08 / 4 2140 31,5ag 295
e. Kongsrud Wiola v. Alm Rigel H. Eggen Bjerke Travbane - 16/12 - 04 / 8 2100 g6 a 115
Sverige N. Holm Momarken Travbane 4 01/12 - 07 / 12 2160 31,5 74
N. Holm Marianne Holm O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 20/11 - 02 / 10 1609 28,2a 73
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Momarken Travbane 6 10/11 - 07 / 9 2720 32,1 99
11 2010: -16 -1 -2 -4 -3 -80 343 2009: -6 -0 -0 -1 -2 -12 932
Kidos Jojo 11 Plass 297 158
11 år MØRKBR H v.Pål Even J. Edvardsen Momarken Travbane 3 19/1 - 08 / 3 2140 30,2a 255
e. Vinterrappa v. Atom Vinter J. Edvardsen Färjestad 0 11/1 - 07 / 4 1640 29,2ag 284
Jenny Eriksson J. Edvardsen Klosterskogen Travbane 0 17/9 - 05 / 4 1700 30,9 g 203
J. Edvardsen J. Edvardsen Bjerke Travbane 5 04/9 - 03 / 3 1609 27,9a 238
burgunder m/hvitt sk.stk og ermstripe J. Edvardsen Årjäng - 20/6 - 05 / 1 2140 dg 311