<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 325.000 kr
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 525.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : 10-1 Trippel : 10-1-14 Plass : 10-1-14

1 2012: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500
Rakspent 2140 1 Plass 350 903
9 år SVART V v.Elding O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 04/1 - 04 / 9 1700 29,2a 184
e. Rakkås Stjerna v. Sæterbest (S) O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 28/12 - 02 / 7 1640 29,2a 92
Swedelectric AB O. Mikkelborg Biri Travbane 0 11/12 - 06 / 3 2100 31,1 65
O. Mikkelborg Tom Forkerud (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 02/12 - 07 / 5 1609 27,6a 209
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame C. Antonsen Biri Travbane 0 03/6 - 04 / 1 2100 29,5 g 80
2 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -2 -2 -1 -1 -67 125
Gobbi 2 Plass 424 331
10 år MØRKBR V v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 28/12 - 02 / 4 1640 28,1a 21
e. Kos Era v. Kos Knekten E. Høitomt Drammen Travbane 1 07/12 - 06 / 2 1700 28,7a 46
Erik Skaug /Røyse H. Holm Drammen Travbane 0 30/11 - 09 / 7 2100 30,0a 228
P. Nilsen Vidar Engebretsen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 16/11 - 06 / 7 1700 29,5a 74
blå med rødt belte. G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 29/10 - 07 / 4 2100 30,2a 57
3 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hjerteborken 3 Plass 611 891
11 år BORKET V v.Pål Even K. Johansen Forus Travbane - 16/1 - 04 / 15 2060 dg 74
e. Teleborka v. Bork Rigel P. Midtfjeld Leangen Travbane 5 09/1 - 06 / 2 2140 29,1 250
Odd Einar Kvande /Surnadal K. Johansen Momarken Travbane 6 28/12 - 02 / 2 1640 29,1a 32
K. Johansen Per Teigen (T) K. Johansen Biri Travbane 3 14/11 - 06 / 3 2100 29,4 206
Svart m/hvitt sk.stk og ermer, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 29/10 - 07 / 1 2100 30,1a 56
4 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjeltringen 4 Plass 804 967
11 år MØRKBR V v.Spikeld C. Antonsen Forus Travbane 0 16/1 - 04 / 7 2060 30,1 g 64
e. Steine Koso v. Kos Knekten C. Antonsen Biri Travbane 0 14/11 - 06 / 11 2120 28,8 254
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Drammen Travbane 5 02/11 - 09 / 12 2120 31,4 106
C. Antonsen Kjell Teigen (B) C. Antonsen Forus Travbane 5 03/10 - 05 / 5 2060 28,1 93
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 2 19/9 - 10 / 6 2520 29,0 176
5 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -10 -0 -0 -1 -2 -10 000
Heffalompen 5 Plass 519 500
10 år SVART V v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 12/1 - 08 / 7 2140
e. Frk. Hedda v. Alm Rigel G. Flåten Sørlandets Travpark 10/1 - 04 / 5 2140
Ivar Larsen /Bønes G. Flåten Bjerke Travbane 6 06/1 - 06 / 11 2100 31,5ag 310
G. Flåten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 16/12 - 04 / 4 2100 32,4ag 104
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 0 12/10 - 08 / 5 1700 30,2ag 117
6 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 6 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Bjerke Travbane 3 06/1 - 06 / 9 2100 31,0a 78
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Bjerke Travbane 6 23/9 - 06 / 12 2100 28,5a 57
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Jarlsberg Travbane 3 11/9 - 03 / 1 2100 27,8a 54
R. Kruse Terje Gjerstad R. Kruse Kala Landbane 0 11/8 - 05 / 6 1920 28,5 g 66
Rød m/hvite ermer, rekl. på hv.bånd R. Kruse Årjäng - 03/5 - 08 / 1 1640 dg a 28
7 2010: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2009: -14 -2 -2 -0 -7 -82 000
Hilton Stjerna 7 Plass 320 767
9 år SVART HP v.Røder H. Borgli Bjerke Travbane 6 06/1 - 09 / 6 2180 32,8 90
e. Hilton Sjura v. Elding E. Schem Bjerke Travbane 6 20/12 - 07 / 10 2100 32,7a 319
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 4 18/11 - 06 / 8 2100 29,3a 612
E. Schem Stein Galgerud (A) E. Schem Biri Travbane 6 30/10 - 04 / 10 2100 29,5a 342
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Biri Travbane 4 16/10 - 05 / 2 2100 30,1a 113
8 2013: -8 -0 -1 -2 -4 -33 500 2012: -17 -0 -3 -2 -4 -55 891
Skogbryn Svarten 8 Plass 845 859
10 år SVART H v.Alm Svarten R. Fossen Bjerke Travbane - 06/1 - 06 / 4 2100 dg a 70
e. Venger Tora v. Elding R. Fossen Drammen Travbane 7 07/12 - 06 / 3 1700 30,5ag 35
Frode Akselsen /Holmestrand R. Fossen Drammen Travbane 4 30/11 - 09 / 5 2100 29,3a 63
E. Høitomt Robert S. Fossen (T) R. Fossen Jarlsberg Travbane - 11/9 - 05 / 10 2100 dv1 a 62
Hvit m/svarte ermer, reklame R. Fossen Jarlsberg Travbane 5 22/8 - 06 / 7 2120 27,0 870
9 2010: -8 -0 -1 -0 -2 -14 500 2009: -25 -0 -1 -0 -11 -35 500
Minella 9 Plass 308 150
10 år BRUN HP v.Minpil T. Borg Forus Travbane 6 16/1 - 04 / 4 2060 30,0 331
e. Pjokke Jenta v. Glup L. Kolle Sørlandets Travpark 5 10/1 - 04 / 6 2160 31,4 g 80
Jørn Strøm-Lena Nykås J. Undem Momarken Travbane 5 28/12 - 02 / 3 1640 29,1ag 655
J. Undem Øyvind Samuelsen (T) A. Heisholt Sørlandets Travpark 4 06/12 - 01 / 8 2160 32,4 559
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame Ø. Samuelsen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 10 2120 31,0 980
10 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 2160 1 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 0 23/12 - 10 / 12 2680 30,5 1012
e. Rokne Lill v. Haakesjur A. Stensen Biri Travbane 3 11/12 - 06 / 10 2120 29,7 31
Kristian Versto-Torill Grønhaug E. Høitomt Bjerke Travbane 2 25/11 - 05 / 11 2100 29,6a 45
A. Stensen Kjell Teigen (B) E. Høitomt Biri Travbane 2 14/11 - 06 / 9 2120 28,5 254
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 5 01/11 - 09 / 8 2140 30,4a 26
11 2010: -14 -0 -0 -1 -4 -14 000 2009: -19 -1 -0 -2 -11 -85 006
Ruskeli Jahn 2 Plass 538 506
14 år SVART V v.Viljesterk T. Solberg Jarlsberg Travbane - 04/12 - 06 / 8 1609 dg a 142
e. Bø Dokka v. Haakesjur O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 25/11 - 06 / 8 1609 27,1ag 475
Odd Arne Aaland-Hilde Aaland /Bø I Telemark M. Berås Biri Travbane 4 14/11 - 01 / 1 1600 27,1 91
T. Solberg Odd Arne Aaland (A) T. Solberg Bjerke Travbane 5 14/10 - 04 / 4 2160 27,8 45
Blå, gule seler/stjr, rekl O. Mikkelborg Forus Travbane 4 03/10 - 05 / 15 2080 26,7 628
12 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Solbakken Bajas 3 Plass 508 597
10 år BRUN V v.Lex Jon M. Helland Sørlandets Travpark 4 10/1 - 05 / 4 2140 29,7 282
e. Garli Elna v. Elding M. Nyløkken Färjestad 2 27/12 - 01 / 4 2160 30,9 83
Marianne Haug /Hønefoss J. Svenstad Biri Travbane 0 11/12 - 06 / 9 2120 30,2 g 389
M. Helland Lise Paulsen M. Helland Sørlandets Travpark 0 22/11 - 05 / 9 2160 30,0 275
gul m/svart h og ermstriper J. Svenstad Biri Travbane 0 09/10 - 05 / 3 1609 27,8a 150
13 2010: -7 -1 -0 -2 -1 -68 000 2009: -15 -1 -0 -1 -6 -134 000
Vesle Rappa 4 Plass 531 700
9 år SVART HP v.Pål Even V. Hop Drammen Travbane 3 11/1 - 10 / 10 2120 30,5 212
e. Rappsnoppa v. Rappfot A. Westberg Biri Travbane 0 18/12 - 07 / 9 2140 32,1 499
Dag Erik Raastad /Roa H. Holm Biri Travbane 0 11/12 - 06 / 14 2120 30,9 g 471
H. Holm Dag Erik Raastad T. Teigen Drammen Travbane 0 19/10 - 03 / 5 2120 30,3 653
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Bjerke Travbane 7 14/10 - 04 / 5 2160 28,0 825
14 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -11 -1 -0 -3 -1 -105 000
Løvbest 5 Plass 550 100
10 år BRUN V v.Spang Best T. Borg Forus Travbane 5 16/1 - 06 / 11 2040 28,1a 304
e. Løvsilja v. Alm Svarten T. Borg Klosterskogen Travbane 1 17/12 - 04 / 3 2100 29,2 g 80
Robert Jamieson-Kenneth Normann Eriksen T. Borg Jarlsberg Travbane 3 04/12 - 06 / 7 1609 26,3ag 68
T. Borg Geir Kihle (T) T. Borg Bjerke Travbane 0 25/11 - 05 / 12 2100 30,0a 123
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 5 11/11 - 07 / 4 1609 28,3a 75
15 2013: -4 -0 -0 -1 -1 -6 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dorr Valentin 6 Plass 660 500
11 år RØD H v.Rigel Jo E. Høitomt Forus Travbane 6 16/1 - 06 / 5 2040 28,3ag 118
e. Dorrmina v. Ilmin V. Hop Jarlsberg Travbane - 04/12 - 06 / 4 1609 g8 ag 48
Maja Anette Nybråten /Hønefoss V. Hop Bjerke Travbane 1 25/11 - 05 / 1 2100 29,6a 66
V. Hop Jan Morten Hansen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 11/11 - 07 / 10 1609 27,9a 72
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 1 20/10 - 08 / 9 2640 29,7a 54