<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige norske og svenske kaldblods høyest 650.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : 4-7 Trippel : 4-7-6 Plass : 4-7-6

1 2011: -6 -0 -1 -0 -0 -10 000 2010: -15 -2 -0 -1 -4 -45 000
Druasel 2100 1 Plass 663 500
10 år BRUN V v.Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 0 25/11 - 06 / 12 1609 28,3ag 264
e. Drusella v. Korbest E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/10 - 10 / 8 2160 27,9 g 187
Arnt Henry Hølland /Bø I Telemark T. Solberg Momarken Travbane - 29/9 - 08 / 6 1640 dg a 24
T. Solberg Arnt Henry Hølland T. Solberg Bjerke Travbane 1 05/9 - 10 / 4 2160 26,5 119
Blå, gule seler/stjr, rekl T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/8 - 06 / 5 1609 24,0a 525
2 2010: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2009: -25 -2 -5 -3 -6 -255 500
Ramstad Viktor 2 Plass 503 539
9 år LYSBRUN V v.Lome Elden K. Kvasnes Momarken Travbane 6 12/1 - 01 / 6 2140 31,0 g 58
e. Anne Viktoria v. Toddy G. Flåten Klosterskogen Travbane - 02/1 - 10 / 11 2120 dg 276
Stall Trio Victory G. Flåten Leangen Travbane 0 05/12 - 09 / 11 2160 28,8 g 150
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 25/11 - 06 / 11 1609 26,6a 84
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 2 04/11 - 06 / 5 1609 26,0a 47
3 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -19 -0 -0 -2 -3 -24 000
Sando Blesen 3 Plass 606 500
12 år SVART V v.Elding C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 02/1 - 10 / 12 2120 29,8 g 520
e. Sando Tullik v. Finstad Lars G. Austevoll Leangen Travbane 0 05/12 - 09 / 7 2160 27,7 171
Stall Dig G. Austevoll Bjerke Travbane 2 25/11 - 06 / 3 1609 26,1a 169
C. Antonsen Gunnar Kværne G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/11 - 06 / 8 1609 26,9a 159
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 17/10 - 10 / 14 2160 26,6 116
4 2011: -11 -0 -1 -3 -2 -43 000 2010: -17 -2 -3 -3 -4 -247 000
Frøyu Sara 4 Plass 825 000
11 år SVART HP v.Lome Elden G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 02/1 - 10 / 7 2120 28,0 107
e. Alm Diesel v. Rigel Jo N. Frøhaug Bjerke Travbane 5 23/12 - 10 / 15 2680 29,4 434
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 2 11/12 - 03 / 7 1609 25,9a 36
N. Frøhaug N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 1 04/12 - 06 / 6 1609 25,5a 20
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Bjerke Travbane 3 25/11 - 06 / 10 1609 26,2a 210
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -7 -0 -1 -0 -1 -10 500
Fjeldstad Prinsessa 5 Plass 428 000
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Mehla Momarken Travbane 4 28/12 - 09 / 15 1660 28,0 360
e. Hanes Frøkna v. Friggbest A. Mehla Bjerke Travbane 0 16/12 - 06 / 7 1609 29,4a 61
Kari Andersen-Heidi Andersen A. Mehla Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 06 / 12 1609 26,9a 89
A. Mehla Ragnvald Ø. Andersen G. Gundersen Momarken Travbane 5 21/7 - 05 / 3 2140 28,0a 69
mørk blå med reklame A. Mehla Bjerke Travbane 3 15/7 - 06 / 9 1609 28,9a 190
6 2012: -9 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -31 -1 -2 -2 -8 -217 500
Jilly 6 Plass 859 207
11 år BRUN HP v.Spikeld V. Bakkeli Bjerke Travbane 0 13/1 - 03 / 6 1609 27,4a 189
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 02/1 - 10 / 10 2120 29,2 192
Halvor Skjulestad /Fyresdal J. Undem Bjerke Travbane 0 23/12 - 10 / 10 2680 dist 540
E. Høitomt Rune Wilberg L. Kolle Leangen Travbane 3 05/12 - 09 / 10 2160 27,3 273
Hvit med svarte ermer, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/11 - 06 / 5 1609 26,9ag 123
7 2010: -13 -0 -4 -1 -4 -54 601 2009: -12 -0 -1 -2 -5 -38 148
Stein Vinn 7 Plass 531 449
10 år LYSBRUN V v.Spang Best G. Gundersen Drammen Travbane 2 11/1 - 10 / 7 2120 30,3 22
e. Bellinga v. Atom Vinter O. Sagholen Biri Travbane 7 11/12 - 06 / 4 2120 30,0 g 183
Hans Christian Oustad /Skarnes E. Høitomt Biri Travbane 4 23/10 - 09 / 8 2100 28,2a 184
G. Austevoll Hans Christian Oustad G. Gundersen Bjerke Travbane 6 14/10 - 04 / 13 2160 28,0 580
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 06 / 2 2100 27,6a 205
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -1 -0 -5 000
Kluivert 8 Plass 775 970
14 år BRUN H v.Elding J. Blekkan Östersund 2 16/12 - 01 / 1 1640 26,9a 27
e. Troll Letti v. Troll Jahn G. Melander Bergsåker 3 25/9 - 06 / 1 2140 26,5a 121
Elin Anita Flataune /Skaun V. Hop Bjerke Travbane 6 05/9 - 10 / 11 2160 27,3 176
J. Blekkan Elin Anita Flataune G. Austevoll Bjerke Travbane 6 26/8 - 06 / 4 1609 25,6ag 59
blå m/rød ermstripe + rekl. S. Kvernberg Leangen Travbane 17/8 - 21 / 3 2140 31,4 P
9 2010: -23 -1 -4 -3 -9 -140 500 2009: -13 -1 -3 -0 -3 -103 000
Heger'n 9 Plass 685 000
8 år SVART H v.Lome Elden M. Nyløkken Momarken Travbane 12/1 - 01 / 4 2140
e. Stensrud Petrine v. Brasar L. Kolle Sørlandets Travpark 2 10/1 - 05 / 2 2140 28,4 g 291
Arthur Bø /Bø I Telemark J. Undem Klosterskogen Travbane 0 17/12 - 04 / 2 2100 29,6 57
V. Hop Arthur Bø (T) J. Undem Sørlandets Travpark 6 06/12 - 06 / 1 2140 30,9 180
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Nyløkken Drammen Travbane 07/9 - 23 / 1 2120 35,2 P
10 2010: -18 -1 -1 -0 -0 -28 000 2009: -14 -1 -1 -1 -1 -120 000
Sinsen Lykke 10 Plass 470 700
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) M. Helland Drammen Travbane 1 11/1 - 10 / 8 2120 30,0 98
e. Lykkevinna v. Vinningblesen M. Helland Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 8 2100 br ag 283
Stall Festantrekk 2 M. Helland Jarlsberg Travbane - 11/12 - 03 / 12 1609 g7 a 202
T. Borg Jan Martin Bjerring (T) M. Helland Jarlsberg Travbane 2 04/12 - 06 / 2 1609 26,0a 179
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl M. Helland Drammen Travbane 8 02/11 - 09 / 4 2100 33,3 g 110
11 2013: -5 -1 -0 -0 -2 -22 000 2012: -7 -0 -1 -0 -2 -16 000
Spang Balder 11 Plass 718 200
13 år BRUN V v.Spang Best K. Malmin Bjerke Travbane 1 13/1 - 03 / 9 1609 26,5a 132
e. Spang Perla v. Elding K. Johansen Klosterskogen Travbane 4 02/1 - 10 / 6 2120 28,3 525
Anne Christine Utsogn /Nodeland K. Djøseland Bergen Travpark 3 17/12 - 02 / 5 1600 28,3 55
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Djøseland Forus Travbane 0 12/12 - 03 / 1 1600 28,8ag 111
Mørk blå med gul reklame/bånd K. Djøseland Forus Travbane 4 01/12 - 07 / 2 1600 25,8 165
12 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 12 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 2 23/10 - 09 / 6 2100 27,6a 95
e. Ritabest v. Friggbest G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 9 2100 27,4a 171
John Arne Degnes-Åsmund Degnes G. Gundersen Momarken Travbane - 29/9 - 08 / 4 1640 dg a 131
G. Gundersen Øystein Tjomsland (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 09/9 - 06 / 8 2100 27,3a 81
hvit m/blått sk.stk/ermstripe/belte G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 28/8 - 04 / 4 2100 27,2ag 149