<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltstart.
Alle.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2010: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rite To Gold 1 Plass 799 000
8 år MØRKBR H v.Rite On Line (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 20/6 - 06 / 7 2100 15,3a 106
e. What Bonanza v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 16/5 - 03 / 10 1609 15,6a 60
Johnna Henningsen /Svelvik E. Høitomt Bjerke Travbane 5 07/5 - 07 / 8 2100 15,5a 94
Glenn Kramer Stenberg (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 18/4 - 04 / 3 2100 14,5a 64
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame V. Hop Bergen Travpark 0 25/8 - 09 / 1 1600 15,2a 303
2 2012: -2 -0 -0 -1 -1 -7 500 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dag Storm 1 Plass 34 500
7 år MØRKBR V v.Storm Jo G. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/9 - 08 / 14 2160 br 131
e. Skeimo Stjerna v. Nordli Svarten T. Solberg Drammen Travbane 3 31/8 - 07 / 1 2100 36,4 20
Frida Ødegaard-Edvin Ødegaard T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 14/8 - 05 / 3 2100 34,3 g 55
Gunnar Austevoll (T) Kjell Teigen (B) T. Solberg Drammen Travbane 1 12/6 - 01 / 6 2100 35,0 13
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Solberg Klosterskogen Travbane 04/6 - 21 / 6 2120 34,0 P
3 2015: -9 -1 -1 -0 -4 -30 000 2014: -12 -0 -1 -3 -3 -35 000
Spikspretten 2 Plass 332 750
10 år SVART V v.Spikeld E. Schem Bjerke Travbane 28/11 - 21 / 4 2160 54,1 g B
e. Tupsy v. Braute
Majken Høgberg Amundsen /Mysen
Geir Vegard Gundersen (T) Kjell Teigen (B)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Igelstjerna 3 Plass 0
9 år SVART HP v.Ulsrud Igel P. Arvesen Momarken Travbane - 08/12 - 01 / 6 2160 dg 240
e. Findal Stjerna v. Elding P. Arvesen Jarlsberg Travbane - 20/11 - 01 / 8 2120 dg 821
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 0 01/11 - 01 / 2 2140 dist g 679
Per Arvesen (A) P. Arvesen Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 10 2120 41,7 P
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Drammen Travbane 10/8 - 21 / 5 2120 dgpp N
5 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -1 -0 -1 -0 -18 000
Torpeborken 4 Plass 89 800
11 år BORKET V v.Spang Best F. Fladen Bjerke Travbane 0 08/5 - 02 / 6 1609 32,7a 90
e. Aceta v. Ilmin H. Holm Drammen Travbane 8 20/4 - 09 / 15 2120 34,2 g 306
Eirik Torpe /Torpo H. Holm Drammen Travbane 7 07/4 - 01 / 8 1700 33,9ag 49
Hans Chr. Holm (T) Eirik Torpe H. Holm Bjerke Travbane 4 02/4 - 03 / 9 1609 30,6a 48
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 04/3 - 08 / 10 2160 34,6 66
6 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lyseng Jenta 5 Plass 0
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Drammen Travbane N 27/4 - 22 / 7 2120 54,0 rg N
e. Mira Jahna v. Troll Jahn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 07/11 - 25 / 3 2120 04,1 g B
Steinar Lyseng /Rogne
Tom Erik Solberg (T) Steinar Lyseng
Blå, gule seler/stjr, rekl
7 2011: -14 -0 -0 -0 -8 -22 000 2010: -15 -0 -0 -5 -7 -48 500
Bøsingen 6 Plass 95 500
12 år SVART V v.Alm Svarten A. Tandberg Drammen Travbane 28/9 - 24 / 5 2100 39,9 r N
e. Vesle Garpa v. Jerker A. Tandberg Drammen Travbane 17/8 - 21 / 6 2120 38,8 r N
Audun Tandberg-Håkon Hede A. Tandberg Bjerke Travbane - 29/1 - 04 / 1 2100 dg ar 125
Audun Tandberg (A) A. Tandberg Drammen Travbane 0 07/7 - 03 / 4 1700 34,1ar 98
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Drammen Travbane 3 30/6 - 02 / 5 1700 31,4a 91